Po ilgosios pertraukos savo sąlygas diktavęs Bostono klubas namuose 139:118 (36:28, 26:33, 38:25, 39:32) sutriuškino Milvokio „Bucks“ (22-11) ekipą.

Monstriškai antrajame kėlinyje per Giannį Antetokounmpo įdėjęs J. Tatumas vedė „Celtics“ į pergalę pelnydamas 41 tašką (11/15 dvit., 3/7 trit., 10/10 baud.) ir atkovodamas 7 kamuolius.

G. Antetokounmpo nemalonų susidūrimą patyrė ir su kitu „Celtics“ lyderiu Jaylenu Brownu, kuris mačo pabaigoje parbloškė graiką ant parketo, o šis susierzinęs trenkė varžovui alkūne ir buvo nubaustas technine pražanga.

J. Brownas pelnė 29 taškus, o pačiam G. Antetokounmpo rungtynės klostėsi sunkiai – aukštaūgis įmetė 27 taškus (8/17 dvit., 1/5 trit., 8/12 baud.) ir atkovojo 9 kamuolius. „Bucks“ vis dar žaidė be traumuoto Khriso Middletono.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 27 (9 atk. kam.), Jrue Holiday 23 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Brookas Lopezas 16 (5 atk. kam.), Patas Connaughtonas 15, Joe Inglesas 11.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 41 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Jaylenas Brownas 29 (5 atk. kam.), Derrickas White’as 12 (5 rez. perd.), Alas Horfordas ir Grantas Williamsas (6 atk. kam.) po 11.

Be Stepheno Curry rungtyniaujanti „Golden State Warriors“ (16-18) ekipa iškovojo kiek netikėtą pergalę. Šį sezoną buksuojantys NBA čempionai namie 123:109 (33:29, 26:25, 40:30, 24:25) susitvarkė su vienais lygos lyderių Memfio „Grizzlies“ (20-12).

San Fransisko ekipa pabėgo nuo varžovų trečiajame kėlinyje, o į priekį ją vedė 32 taškus pelnęs Jordanas Poole'as. Tiesa, gynėjas ketvirtojo kėlinio pradžioje už antrąją techninę pražangą buvo išvarytas iš aikštės.

Emocijų nevaldė ir kitas „Warriors“ lyderis Klay'us Thompsonas, kuris rungtynių pabaigoje užsidirbo techninę pražangą už piktą žvilgsnį į „Grizzlies“ gynėją Dilloną Brooksą.

Snaiperis šiame mače pelnė 24 taškus ir atkovojo 9 kamuolius.

„Grizzlies“: Ja Morantas 36 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Dillonas Brooksas ir Tyusas Jonesas (5 rez. perd.) po 13, Jarenas Jacksonas 11.

„Warriors“: Jordanas Poole’as 32, Klay’us Thompsonas 24 (9 atk. kam.), Donte DiVincenzo 19, Ty’us Jerome’as 14.

Kalėdinę dovaną savo sirgaliams įteikė bei vienvalde Vakarų konferencijos lydere tapo Denverio „Nuggets“ (21-11) komanda, kuri savo žiūrovų akivaizdoje per pratęsimą 128:125 (28:24, 23:33, 30:27, 32:29, 15:12) palaužė Finikso „Suns“ (19-15) ekipą.

Itin atkakliose rungtynėse pratęsimą išplėšė „Nuggets“ žvaigždė Jamalas Murray, įdėjęs į krepšį ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 11 sekundžių. Mikalas Bridgesas į tai atsakė pražanga puolime, tačiau pats M. Bridgesas atpirko šią klaidą paskutinę sekundę blokuodamas J. Murray dvitaškį metimą.

Pratęsime svarbiausius ir gražiausius taškus pelnė Aaronas Gordonas, kuris likus žaisti 24 sekundes fantastiškai įdėjo kamuolį į krepšį su pražanga ir leido „Nuggets“ atsiplėšti 127:123.

Chrisas Paulas dar mažino atsilikimą 125:127, o J. Murray pataikė tik vieną baudos metimą (128:125), bet lemiamos atakos metu „Suns“ rezultatyvaus išpuolio nesurengė.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 41 (11 atk. kam., 15 rez. perd.), Aaronas Gordonas 28 (13 atk. kam.), Jamalas Murray 26 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Suns“: Landry Shametas 31 (6 rez. perd.), DeAndre Aytonas 22 (16 atk. kam.), Damionas Lee 18 (8 atk. kam.), Chrisas Paulas 17 (16 rez. perd.).