Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 3 minutes „Rockets“ po Patricko Beverley tritaškio pirmavo 99:97, tačiau tada Russellas Westbrookas inicijavo spurtą 6:0 ir „Thunder“ perėmė dvikovos kontrolę į savo rankas. Tiesa, likus 11 sek. komandas skyrė tik du taškai (109:107), bet Jamesas Hardenas suklydo perduodamas kamuolį ir tas pats R. Westbrookas taikliomis baudomis įtvirtino saviškių pergalę.

25-erių metų D. Motiejūnas žaidė starto penkete ir per 21 min. pelnė 11 taškų (3/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir po 3 kartus suklydo bei prasižengė. Lietuvis pirmo kėlinio pradžioje blokavo po krepšiu prasiveržusio paties Kevino Duranto metimą. Tai buvo jau trečias mačas iš eilės, kuriame D-Mo surinko dviženklį taškų skaičių.

Tuo metu nugalėtojų gretose jau 15-tą trigubą dublį šį sezoną („Thunder“ laimėjo visas tas rungtynes) ir šeštą vien per kovo mėnesį užfiksavo Russellas Westbrookas, kurio sąskaitoje – 21 taškas, 13 sugriebtų kamuolių ir 15 rezultatyvių perdavimų. R. Westbrookas jau atliko daugiausiai trigubų dublių per vieną sezoną nuo pat 1988-1989-tųjų, kai Magicas Johnsonas taip pasižymėjo net 17, o Michaelas Jordanas – 15 kartų.

„Raketos“ po šios nesėkmės smuktelėjo į aštuntą Vakarų konferencijos vietą, o trečiadienį namuose susitiks su devintą poziciją užimančia ir tik viena pergale mažiau turinčia Jutos „Jazz“ (34/36) ekipa.

„Thunder“: Kevinas Durantas 23 (7/14 dvitaškiai, 1/5 tritaškis, 6/8 baudos), Russellas Westbrookas 21 (7/11 dvitaškiai, 0/7 tritaškiai, 7/8 baudos, 13 atk. kam., 15 rez. perd.), Dionas Waitersas 17, Serge Ibaka 15, Enesas Kanteris 10 taškų (10 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 24 (16 rez. perd. – karjeros rekordas), Dwightas Howardas (7/8 dvitaškiai, 2/3 baudos, 13 atk. kam.) ir Patrickas Beverley po 16, Trevoras Ariza 13 (2/6 dvitaškiai, 3/12 tritaškiai), Donatas Motiejūnas ir Michaelas Beasley po 11 taškų.

Kitų antradienio NBA rungtynių rezultatai:

Bruklino „Nets“ (19/51) – Šarlotės „Hornets“ (41/30) 100:105 (14:25, 22:21, 28:21, 36:38).

Naujojo Orleano „Pelicans“ (26/44) – Majamio „Heat“ (41/29) 99:113 (21:35, 19:24, 33:27, 26:27).

Los Andželo „Lakers“ (15/55) – Memfio „Grizzlies“ (41/31) 107:100 (25:25, 23:22, 33:31, 26:22).

Ketvirtame kėlinyje iš aikštės buvo išvarytas teisėjų sprendimu nepatenkintas Metta World Peace.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)