Lemiamas buvo trečias ketvirtis, kurį "Hornets" laimėjo net 18 taškų skirtumu - 36:18.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo 24 taškus surinkęs ir 11 rezultatyvių perdavimų atlikęs Chrisas Paulas. Predragas Stojakovičius įmetė 20 (4/6 tritaškių), Morrisas Pettersonas - 11 taškų.

"Spurs" Timas Duncanas pelnė 13, Tony Parkeris (5/14 metimų) - 11, o Emanuelis Ginobili - 10 taškų.

Detroit Pistons" klubas savo aikštėje 100:93 (29:29, 21:11, 28:36, 22:17) įveikė "Orlando Magic" ekipą ir Rytų konferencijos pusfinalio serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0.

Antrojo kėlinio pradžioje "Pistons" spurtavo 13:2 ir įgijo dviženklį pranašumą (42:31). Trečiajame ketvirtyje svečiai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai ir minimalia persvara pirmavo didžiąją kėlinio dalį.

Iki mačo pabaigos likus 11 sekundžių, "Magic" atsilikinėjo 2 taškais (93:95), tačiau vėliau taškus pelnė tik aikštės šeimininkai.

"Magic" krepšininkai prarado net 19 kamuolių, o varžovai - tik 8. Tik vienas svečių ekipos atsarginis žaidėjas - Carlosas Arroyo - sugebėjo pelnyti taškus (4).

"Pistons" gretose nesulaikomas buvo 28 taškus surinkęs Chauncey Billupsas. Tayshaunas Prince'as (10 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Rasheedas Wallace'as (7/8 dvitaškių) įmetė po 17, Richardas Hamiltonas - 14 taškų.

Dwightas Howardas (8/11 dvitaškių, 18 atk. kam., 5 kl.) ir Jameeras Nelsonas (5/8 tritaškių) "Magic" klubui pelnė po 22, Rashardas Lewisas (2/8 tritaškių, 6 kl.) - 20 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.