Serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo 3:0 Floridos ekipos naudai. Ketvirtosios ir galbūt lemiamos serijos rungtynes vyks pirmadienį taip pat Šarlotėje.

„Heat“ antro kėlinio pradžioje dar turėjo 7 taškų deficitą (28:35), tačiau iki ilgosios pertraukos susikrovė dviženklį pranašumą laimėdami 8 minučių atkarpą 30:11 (58:46). Trečiame kėlinyje dar labiau padidinę savo pranašumą, čempionai jį išlaikė ir iki mačo pabaigos.

Labiausiai prie pergalės prisidėjo LeBronas Jamesas, pelnęs 30 taškų (9/16 dvit., 1/2 trit., 9/10 baud. met.), atkovojęs 10 kamuolių ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

„Heat“: LeBronas Jamesas 30 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Dwyane'as Wade'as 17 (6 rez. perd.), Chrisas Andersenas 12 (7 atk. kam.), Chrisas Boshas, Mario Chalmersas, Norrisas Cole'as ir Ray'us Allenas po 8 taškus.

„Bobcats“: Alas Jeffersonas 20, Chrisas Douglasas-Robertsas 17, Joshas McRobertsas (9 atk. kam.) ir Kemba Walkeris (5 rez. perd.) po 13, Gary Nealas 9 taškai.

Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje absoliučiai geriausia reguliariojo sezono komanda „Spurs“ pralaimėjo Dalase 108:109 (34:27; 20:32; 20:18; 34:32) „Mavericks“ krepšininkams ir serijoje iki keturių pergalių jau pralaimi 1:2. Ketvirtasis mačas vyks pirmadienį taip pat Dalase.

Ketvirto kėlinio pabaigoje po puikaus reido po krepšiu argentinietis Manu Ginobili išvedė savo ekipą į priekį (108:106), tačiau paliko šeimininkams 1.7 sek. laiko. Ir jo užteko „Mavericks“ veteranui Vince'ui Carteriui, kuris aidint sirenai pataikė tritaškį metimą iš kairiojo krašto ir išplėšė pergalę.

„Spurs“: Timas Duncanas 22, Tony Parkeris 19 (6 rez. perd.), Kawhi Leonardas 17 (5 per. kam.), Tiago Splitteris 14 (13 atk. kam.), Manu Ginobili 12, Borisas Diaw ir Marco Belinelli po 7 taškus.

„Mavericks“: Monta Ellis 29, Dirkas Nowitzki 18 (7 atk. kam.), Jose Manuelis Calderonas 16 (9 rez. perd.), Samuelis Dalembertas 13 (10 atk. kam.), Vince'as Carteris 11, Shawnas Marionas 9 taškus.

Pergalingas Vince'o Carterio tritaškis

Namų aikštės pranašumą susigrąžino Oklahomos „Thunder“ krepšininkai, kurie Memfyje po pratęsimo 92:89 (15:18; 27:17; 22:17; 16:28; 12:6) palaužė „Grizzlies“ komandos pranašumą iš išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2:2. Penktosios rungtynės antradienį vyks Oklahomoje.

Ketvirtame kėlinyje svečiai turėjo 9 taškų persvarą (69:60), tačiau jų metimai ėmė skrieti pro šalį, o tuo pasinaudoję šeimininkai išsiveržė į priekį (75:80). Vis tik per kitas dvi atakas iniciatyvos ėmėsi Reggie Jacksonas, kuris pelnė 5 taškus be atsako ir išplėšė pratęsimą (80:80). Jame žibėjo taps pats R. Jacksonas, kuris įmetė net 8 iš 12 komandos taškų ir padėjo išlyginti serijos rezultatą.

Tragiškai šiame susitikime atakuoti krepšį sekėsi „Thunder“ lyderiams Kevinui Durantui ir Russellui Wetsbrookui. Jie kartu pataikė tik 11 metimų iš 45.

„Thunder“: Reggie Jacksonas 32 (9/12 dvit., 2/4 trit., 8/8 baud. met., 9 atk. kam.), Kevinas Durantas (4/14 dvit., 1/7 trit.,, 13 atk. kam.) ir Russellas Westbrookas (5/18 dvit., 1/6 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd.) po 15, Serge Ibaka 12 taškų (14 atk. kam.).

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 23 (11 atk. kam.), Mike'as Conley (10 rez. perd., 4 per. kam.) ir Tony Allenas (13 atk. kam.) po 14, Zachas Randolphas 11 (7 atk. kam.), Courtney Lee 9, Mike'as Milleris 8 taškai.

Pirmą vietą Rytų konferencijoje užėmusi Indianos „Pacers“ ekipa taip pat susigrąžino namų aikštės pranašumą. „Geltonieji“ Atlantoje 91:88 (29:22; 13:26; 24:17; 25:23) palaužė „Hawks“ krepšininkų pasipriešinimą ir išlygino serijos rezultatą iki keturių pergalių 2:2. Penktasis mačas pirmadienį vyks Indianoje.

Atkaklioje ir permainingoje kovoje nugalėtojas nebuvo aiškus iki paskutinių sekundžių. Likus žaisti 56 sek. Paulas George'as pataikė dvitaškį ir padidino savo komandos persvarą iki trijų (91:88). Per likusį laiką progų išplėšti pratęsimą dar turėjo Paulas Millsapas ir Pero Antičius, tačiau jų metimai skriejo pro šalį.

„Pacers“: Paulas George'as 24 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Davidas Westas 18, George'as Hillas 15 (5 rez. perd.), Evanas Turneris 11 taškų.

„Hawks“: Paulas Millsapas 29 (7 atk. kam.), Kyle'as Korveris 15 (9 atk. kam.), Jeffas Teague 14 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Mike'as Scottas 12.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)