Lemiamą persvarą „grizliai“ Indianapolyje įgijo ketvirtame kėlinyje, kai katalonas Marcas Gasolis pelnė 8 iš savo 20 taškų, o Jeffas Greenas surinko 6 iš savo 12.

„Paskutines 5 minutes mes žaidėme tikrai gerai, gynyboje buvome agresyvesni“, - po rungtynių sakė M. Gasolis, kuris dar atkovojo 8 kamuolius po krepšiais ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. - Kai tavo gynyba patikima, būna lengviau ir puolime.“

Memfio klubas iššvaistė pirmame ketvirtyje turėtą net 15 taškų persvarą, o trečiame jau pats turėjo 3 taškų deficitą. Nugalėtojai trečio kėlinio pabaigoje ir ketvirto pradžioje laimėjo atkarpą 18:7 ir taip sukūrė pagrindus pirmai pergalei šį sezoną.

Septyni „Grizzlies“ komandos krepšininkai pelnė dviženklę taškų sumą. Tarp jų išsiskyrė Mike'as Conley (13 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų), slovėnas Beno Udrihas (13 taškų ir 6 rezultatyvūs perdavimai), Zachas Randolphas (11 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai), Mattas Barnesas ir Courtney Lee (po 10 taškų).

„Pacers“ ekipai, kuri sezoną pradėjo dviem pralaimėjimais iš eilės pirmą kartą po 6 metų pertraukos, George'as Hillas pelnė 20, o Paulas George'as ir C. J. Milesas - po 18 taškų. Beje, P. George'as prieš šias rungtynes buvo nubaustas 10 tūkst. JAV dolerių bauda už teisėjų kritiką po išvakarėse pralaimėto mačo Toronto „Raptors“ komandai su Jonu Valančiūnu 99:106. Šįsyk P. George'ui techninė pražanga buvo skirta jau 91 dvikovos su „Grizzlies“ sekundę.

Indianos „Pacers“ (0/2) - Memfio „Grizzlies“ (1/1) - 103:112 (20:29, 29:21 26:23, 28:39).

„Pacers“: George'as Hillas 20, Paulas George'as ir C. J. Milesas po 18, prancūzas Ianas Mahinmi 11, Monta Ellis ir Rodney Stuckey po 9, Mylesas Turneris 8, Chase'as Budingeris 6, Jordanas Hillas 4 taškai.

„Grizzlies“: Katalonas Marcas Gasolis 20 (8 atk. kam., 7/13 dvitaškiai, 6/7 baudos), slovėnas Beno Udrihas ir Mike'as Conley po 13, Jeffas Greenas 12, Zachas Randolphas 11, Courtney Lee ir Mattas Barnesas po 10, Tony Allenas ir Brandanas Wrightas po 9, JaMychalas Greenas 5 taškai.

„Hawks“ pergalė išvykoje beveik tokiu pačiu rezultatu

Įdomu tai, kad kitoje dvikovoje Atlantos „Hawks“ ekipa išvykoje įveikė Niujorko „Knicks“ krepšininkus beveik tokiu pačiu rezultatu - 112:101 (30:20, 31:25, 23:27, 28:29).

„Vanagų“ pergalę lėmė greitas kamuolio judėjimas ir geras pataikymo procentas (įmetė 10 tritaškių). Šeši Atlantos klubo krepšininkai surinko 10 taškų ir daugiau.

Niujorke rungtynes stebėjo pilnutėle arena - 19,812 žiūrovų. „Knicks“ klubo debiutantas latvis Kristapas Porzingis per 26 minutes pelnė 10 taškų (4/6 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą ir 4 kartus suklydo. Latvis buvo trečias pagal rezultatyvumą komandoje.

Niujorko „Knicks“ (1/1) - Atlantos „Hawks“ (1/1) - 101:112 (20:30, 25:31, 27:23, 29:28).

„Knicks“: Carmelo Anthony 25 (7 atk. kam., 10/20 dvitaškiai, 0/7 tritaškiai, 5/5 baudos), Robinas Lopezas 18, latvis Kristapas Porzingis (26 min., 8 atk. kam.) ir Kyle'as O'Quinnas (10 atk. kam.) po 10, Derrickas Williamsas 9, Lance'as Thomasas ir Langstonas Galloway po 8, slovėnas Saša Vujačičius 6, Jerianas Grantas 5, ispanas Jose Calderonas 2 taškai.

„Hawks“: Jeffas Teague 23, Alas Horfordas 21 (9 atk. kam.), Kyle'as Korveris 15, vokietis Dennisas Schroderis 13, Paulas Millsapas 11 (11 atk. kam.), brazilas Tiago Splitteris 10, Lamaras Pattersonas 9, Kentas Bazemore'as 5, Mike'as Scottas ir Justinas Holiday po 2, Walteris Tavaresas 1 taškas.

„Clippers“ laimėjo antras rungtynes iš eilės

Trečiose turo rungtynėse Los Andželo „Clippers“ klubas savo žiūrovų akivaizdoje pranoko Dalaso „Mavericks“ komandą 104:88 (22:17, 29:26, 34:25, 19:20) ir laimėjo antras rungtynes iš eilės. Dalaso ekipa patyrė pirmą nesėkmę.

Nugalėtojų gretose sunkiai sustabdomi buvo Blake'as Griffinas (26 tšk. ir 10 atk. kam.), Jamalas Crawfordas (15 tšk.), Austinas Riversas (14 tšk.) ir J. J. Redickas (12 tšk.).

Nors DeAndre Jordanas nebuvo itin rezultatyvus (6 tšk.), bet žaidė labai naudingai (15 atk. kam. ir 4 blokai). Dėl pastarojo krepšininko aikštėje tvyrojo įtampa. D. Jordanas vasarą buvo pažadėjęs persikelti į Dalasą, bet vėliau savo sprendimą pakeitė ir liko Los Andžele bei tapo nemėgstamiausiu žaidėju Dalase. Abiejų komandų krepšininkai gavo 4 technines pražangas ir nevengė kietų pražangų rungtynių eigoje. Labiausiai kliuvo D. Jordanui, kuris vien pirmame kėlinyje prie baudų metimo linijos stojo 8 kartus (2/8).

Bet jis pats taip pat nebuvo angeliukas, nes iš kantrybės sugebėjo išvesti daug labiau patyrusį Dirką Nowitzkį. Vienoje atakoje D. Jordanas prieš gaudamas kamuolį alkūnę stuktelėjo vokiečiui į galvą, bet teisėjai to nepastebėjo. Kitoje – supykęs D. Dowitzkis kietai sustabdė oponentą ir už tai susilaukė nesportinės pražangos.

„Mavericks“ klubui, kurio gretose trūko dviejų starto penketo žaidėjų Derono Williamso ir Wesley Matthewso, Johnas Jenkinsas pelnė 17, vokietis D. Nowitzkis - 16, Devinas Harrisas ir puertorikietis J. J. Barea - po 12 taškų.

Los Andželo „Clippers“ (2/0) - Dalaso „Mavericks“ (1/1) - 104:88 (22:17, 29:26, 34:25, 19:20).

„Clippers“: Blake'as Griffinas 26 (27 min., 10 atk. kam., 11/17 dvitaškiai, 4/6 baudos), Jamalas Crawfordas 15, Austinas Riversas 14, J. J. Redickas 12, Chrisas Paulas 9, DeAndre Jordanas (15 atk. kam., 4 blk., 2/2 dvitaškiai, 2/8 baudos), Paulas Pierce'as ir Wesley Johnsonas po 6, Joshas Smithas 5, Lance'as Stephensonas 3, Cole'as Aldrichas 2, argentinietis Pablo Prigioni (7 min., 0/1 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai) ir kamerūnietis Lucas Richardas Mbah a Moute (7 min.) po 0 taškų.

„Mavericks“: Johnas Jenkinsas 17, vokietis Dirkas Nowitzkis 16 (7 atk. kam., 5/12 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/3 baudos), Devinas Harrisas ir J. J. Barea (9 rez. perdav.) po 12, Dwightas Powellas 9, Charlie Villanueva 7, Justinas Andersonas 5, gruzinas Zaza Pačulija, (8 atk. kam.) ir Raymondas Feltonas po 4, Jeremy Evansas 2 taškai.