Klampiai vykusiose rungtynėse žalgiriečiai didžiąją laiko dalį buvo priekyje, tačiau įpusėjus ketvirtam kėliniui tepirmavo dviem taškais – 65:63. Atsakingu metu Tyleris Cavanaugh pelnė du taškus su pražanga, o Artūras Milaknis įskraidino tritaškį ir kauniečiai galėjo atsikvėpti kiek lengviau – 71:63. Per likusias kelias minutes stebuklų nebeįvyko.

Nugalėtojų gretose T. Cavanaugh su 18 taškų ir 11 atkovotų kamuolių surinko savo trečią dvigubą dublį šį sezoną bei su 29 balais pagerino asmeninį naudingumo rekordą LKL.

Savo ruožtu A. Milaknis pagerino sezono tritaškių rekordą tiek pagal mestus (10), tiek pataikytus (4) šūvius.

Po dviejų mėnesių pertraukos ant parketo grįžo Paulius Jankūnas, kuris per 8 minutes prametė du dvitaškius, atkovojo 3, o perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 1 sykį prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Tuo metu per apšilimą prastai pasijutęs Joshas Nebo mačą praleido.

Kitoje barikadų pusėje rezultatyviausią ir naudingiausią sezono pasirodymą rengė S. Smajlagičius, pasižymėjęs 19 taškų ir 16 naudingumo balų.

Beje, šeimininkai realizavo tik 10 baudų metimų iš 21-o (48 proc.) ir tai jiems labai kišo koją.

„Nevėžis-Optibet“: Svenas Smajlagičius 19 (4/5 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/6 baudos), Rihardas Kuksikas 16 (4/5 tritaškiai), T. J. Starksas 12 (5/16 metimai iš žaidimo), Paulius Murauskas 11, Amaras Sylla 5 taškai (9 atk. kam.).

„Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh 18 (6/10 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 3/3 baudos, 11 atk. kam.), Artūras Milaknis 14 (4/10 tritaškiai), Marekas Blaževičius (4/7 dvitaškiai, 4/5 baudos, 5 klaidos) ir Janis Strelniekas (2/8) po 12, Edgaras Ulanovas 8 (7 atk. kam.), Lukas Lekavičius 5, Tai Websteris 4, Mantas Kalnietis ir Nielsas Giffey'us po 2 taškus.

Pirmame rate žaliai-balti prieš kėdainiečius laimėjo kur kas paprasčiau – 102:77.

„Žalgiris“ ir toliau turnyro lentelėje žengia pirmas. Tiesa, visiškai šalia žygiuoja ir Vilniaus „Rytas“ (13-1), sužaidęs viena dvikova mažiau.

Šios dvi komandos akis į akį susitiks jau sausio 23 dieną sostinėje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)