Nors rungtynių pradžioje pasvaliečiai nepaleido savo varžovų toli į priekį, jie pralaimėjo pirmąjė kėlinį 17:21. Antrąjame kėlinyje žaidimas pakrypo vilniečių naudai ir jau prasidėjus tiksėti šeštajai kėlinio minutei "Lietuvos rytas" turėjo 21 taško pranašumą (20:41).

Toliau rungtynes tvirtai kontroliavo vilniečiai, nors rungtynių pabaigoje iki galo kovoję "Pieno žvaigždžių" krepšininkai aptirpdė skirtumą iki 10 (75:85).

Įspūdingai nugalėtojų gretose pasirodė Jonas Valančiūnas, kuris per 35 minutes pelnė 25 taškus (8/10 dvitaškių, 9/9 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo, tačiau blokavo 6 varžovų metimus bei prasižengė ir išprovokavo po 5 pražangas. Jo sąskaitoje - 38 naudingumo balai.

Rungtynių metu, pirmojo kėlinio pradžioje, traumą patyrė "Lietuvos ryto" aukštaūgis Lawrence'as Robertsas - nuo to laiko puolėjas aikštėje nepasirodė.

"Pieno žvaigždės": Trevonas Hughesas (5/8 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 4/4 baudų) 26, Saulius Kulvietis (22 n.b.) 16, Eimantas Bendžius 14, Žydrūnas Kelys (4 rez. perd.) 7, Sylversteris Morganas 6, Leroy'us Noblesas 4, Paulius Morkeliūnas 2, Darius Griškėnas nepasižymėjo, o Lukas Brazdauskis, Aurimas Kieža ir Evaldas Kairys nerungtyniavo.

"Lietuvos rytas": Jonas Valančiūnas (12 atk. kam., 4 kld., 6 blk., 38 n.b.) 25, Mindaugas Katelynas (11 atk. kam.) 17, Renaldas Seibutis 13, Steponas Babrauskas 10, Aleksandras Rašičius 7, Paulius Dambrauskas 6, Tyrece'as Rice'as (4 rez. perd.) 3, Lawrence'as Robertsas ir Artūras Jomantas (-2 n.b.) po 2, o Dovydas Redikas (5 atk. kam., 5 rez. perd.) taškais nepasižymėjo.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.