27-erių metų 213 cm ūgio Rusijos krepšininkas rungtynėse su Atėnų klubu pelnė 13 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir blokavo 5 varžovų metimus. Be to, jis atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išvengė klaidų ir dusyk prasižengė. Per beveik 34 žaidimo minutes (33:51) A. Kaunas pataikė visus 6 dvitaškius bei realizavo vienintelį baudos metimą.

Antrą vietą su 30 naudingumo balų užėmė 28-erių metų 189 cm ūgio gynėjas slovakas Antonas Gavelas, kurio atstovaujama Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija) ekipa namuose po pratęsimo 87:88 pralaimėjo Kauno „Žalgirio“ komandai.

Slovakijos krepšininkas į svečių krepšį įmėtė 25 (tritaškiai 1/5, dvitaškiai 4/7, baudos 16/16) taškus, po krepšiais sugriebė 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei trissyk prasižengė (žaidė 37 min. 44 sek.).

Trečias tarp savaitės geriausių su 29 naudingumo balus buvo Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubo puolėjas Bojanas Bogdanovičius, kurio atstovaujama komanda 78:72 privertė pasiduoti Stambulo „Bešiktaš JK“ ekipą.

23-ejų metų 200 cm ūgio Kroatijos krepšininko indėlis į pergalę - 25 (tritaškiai 2/4, dvitaškiai 6/10, baudos 7/8) pelnyti taškai, gynyboje atkovotas bei perimtas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, blokuotas varžovo metimas ir 2 pražangos (36:25).

Geriausių Eurolygos TOP-16 etapo septintosios savaitės krepšininkų penketą su 27 naudingumo balais užbaigė Graikijos čempionės Pirėjo „Olympiakos“ komandos 26-erių metų 198 cm ūgio puolėjas amerikietis Kyle'as Hinesas bei Rimo Kurtinaičio treniruojamo Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) klubo 28-erių metų 211 cm ūgio vidurio puolėjas Paulas DavisasJAV.