„FC Barcelona Regal“ (Ispanija) klubas ketvirtadienį svečiuose 76:45 sutriuškino Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija) ekipą.

27-erių metų 208 cm ūgio vidurio puolėjas E. Lorbekas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 15 taškų, atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovų metimą, po kartą suklydo bei prasižengė ir privertė varžovus prasižengti 3 sykius. Per 25 minutes (25:21) slovėnas pataikė 6 dvitaškius iš 7 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

Belgrado „Partizan“ (Serbija) krepšininkai ketvirtadienį savo aikštėje 74:71 įveikė Tel Avivo „Maccabi Electra“ (Izraelis) komandą, o 22-ejų metų 206 cm ūgio puolėjas M. Macvanas nugalėtojams pelnė 22 taškus, po krepšiais atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po du sykius suklydo ir prasižengė bei išprovokavo 3 varžovų pražangas. 30 su puse minutės (30:27) žaidęs serbas pataikė 3 tritaškius iš 6, 6 dvitaškius iš 8 bei 1 baudos metimą iš 2.

Naudingiausiųjų žaidėjų penketuką užbaigia po 24 balus surinkę 24-erių metų 185 cm ūgio amerikietis Curtis Jerrellsas (Stambulo „Fenerbahce Ulker“, Turkija), 29-erių metų 203 cm rusas Viktoras Chriapa (Maskvos CSKA, Rusija) ir 25-erių metų 189 cm ūgio ispanas Sergio Rodriguezas (Madrido „Real“, Ispanija).