Tragiškas pirmasis kėlinys, kuriame aikštės šeimininkai pelnė vos 6 taškus, o svečiai – 27, buvo bloga lemiantis ženklas visoms rungtynėms.

Antrame kėlinyje Pirėjo komanda spurtavo 15:0 ir mėgino grįžti į rungtynes, tačiau „Barcelona“ artyn varžovų neprisileido, o baigiantis mačui skirtumą padidino iki 23 taškų – 49:72.

Nugalėtojams buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas per 27 min. pelnė 9 taškus (4/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko daugiausiai savo komandoje – 19 naudingumo balų.

„Olympiakos“ ekipai atstovaujantis kitas buvęs žalgirietis Axelis Toupane'as buvo kiek kuklesnis – per 24 min. pelnė 4 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 2 naudingumo balus.

Olympiakos“: Nikola Milutinovas (8 atk.k.) ir Janis Strelniekas po 13, Nigelis Williams-Gossas 9, Vassilis Spanoulis 7, Georgias Printezis 6.

Barcelona“: Chrisas Singletonas 18 (1/3 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 1/2 baudos), Ante Tomičius 10, Kevinas Pangosas 9, Kevinas Seraphinas ir Jaka Blažičius po 8.

Kitose rungtynės Vitorijos „Baskonia“ (10-11) savo aikštėje be didesnio vargo 97:73 (26:18, 28:23, 27:16, 16:16) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (9-12) komandą.

Baskonia“: Johannesas Voigtmannas 20, Darrunas Hilliardas 19, Luca Vildoa 16, Shavonas Shieldsas 13.

Maccabi“: Scottie Wilbekinas 19, Johnny O'Bryantas 15, Tarikas Blackas (7 atk.k.) 10.

Itin atkakli kova ketvirtadienį užvirė Berlyne, kur „Bayern“ (11-10) krepšininkai po dviejų pratęsimų 90:86 (20:21, 9:13, 23:18, 14:14, 24:20) palaužė turnyro lyderę Stambulo „Fenerbahče“ (18-3) komandą. Željko Obradovičiaus auklėtiniai žaidė be traumuoto savo lyderio Jano Vesely.

Bayern“: Stefanas Jovičius ir Derrickas Williamsas po 19, Danilo Barthelas 14, Nemanja Dangubičius 11.

Fenerbahče“: Ali Muhammedas 23, Luigi Datome 13, Jofrey Lauvergne 12, Nikola Kaliničius ir Kostas Sloukas po 11.