Šeimininkai pirmą tašką pelnė įpusėjus pirmam kėliniui, o tuo metu svečiai tolo nesidairydami, priešpaskutinę ketvirčio minutę Ettore Messinos auklėtiniai pirmavo 19:1. Po idealių pirmų 10 minučių svečiai iš Milano pirmavo 22:3.

Antrame kėlinyje „Fenerbahče“ pavyko bent kažkiek atgaivinti savo puolimą, tačiau tai menkai guodė tūkstantines šeimininkų sirgalių gretas: po pirmosios dvikovos pusės Milano klubas pirmavo 37:20.

Po pertraukos svečiai nutolo nepadoriu skirtumu (60:27) ir nepaliko jokių klaustukų šiame susitikime.

Eurolygos lyderiai Stambule sutriuškino Aleksandro Džordževičiaus auklėtinius net 68:43.

„Fenerbahče“ šį vakarą fiksavo pelnytų taškų antirekordą: iki tol mažiausiai Stambulo ekipa buvo surinkusi 48 taškus 2009 m. sausį dvikovoje prieš Maskvos CSKA.

„Fenerbahče“: Pierria Henry 12, Jan Vesely ir Sehmus Hazer po 9.

„Olimpia“: Shavon Shieldsas 13, Luigi Datome 11, Devon Hall ir Konstantinos Mitoglu po 9 taškus.