Venecijos „Umana Reyer“ (5/1) klubas namuose 91:96 (25:23, 20:27, 20:24, 26:22) pralaimėjo Turino „Fiat“ (5/1) krepšininkams ir patyrė pirmąją sezono nesėkmę.

Starto penkete rungtynes pradėjęs G. Orelikas aikštelėje praleido 25 minutes ir per šį laiką spėjo tapti pačiu rezultatyviausiu komandos žaidėju.

200 cm ūgio puolėjas pataikė 3 dvitaškius iš 4, 4 tritaškius iš 8 ir realizavo 6 baudų metimus iš 7 bei mačą baigė su 24 taškais savo kraityje.

Lietuvis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kartą pažeidė taisykles, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

Kitose rungtynėse Kapo d'Orlando „Betaland“ (2/4) savo aikštėje 73:56 (15:18, 21:11, 16:9, 21:18) pranoko Pezaro „Pallacanestro“ (1/5) klubą.

Nugalėtojų garbę ginantis Arnoldas Kulboka per 25 minutes prie pergalės prisidėjo 7 taškais (1/3 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud. met.), 4 atkovotais kamuoliais, 1 bloku, 1 pražanga, 2 išprovokuotomis pražangomis ir 8 naudingumo balais.

Vėliausiai pasibaigusiame mače pergalę šventė Milano „AX Armani“ (5/1) klubas su dviem lietuviais, namuose 72:64 (13:15. 26:20, 15:20, 18:9) palaužęs Bolonijos „Virtus“ (3/3) krepšininkų pasipriešinimą.

Mantas Kalnietis dėl legionierių limito rungtynėms nebuvo registruotas, o Artūras Gudaitis buvo geriausias komandoje tiek pagal rezultatyvumą, tiek pagal naudingumą.

23-ejų metų aukštaūgis per 28 minutes pelnė 16 taškų (5/8 dvit., 6/6 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių, blokavo 1 varžovo metimą, išprovokavo 4 pražangas ir pats 3 kartus prasižengė bei surinko net 28 naudingumo balus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)