Mačas prasidėjo latvio Žanio Peinerio tritaškiu. Tačiau „Neptūnas“ puikiai tvarkėsi gynyboje ir greitais išpuoliais žaibiškai krovėsi pranašumą. Klaipėdiečiai laimėjo atkarpą 17:2 ir sužaidus 7 min. pirmavo 17:5.

„Lietkabelio“ puolimą iš mirties taško gaivino Kšyštofo Lavrinovičiaus ir Simo Jasaičio dvitaškiai – 17:9.

Po pirmojo ketvirčio šeimininkai išsaugojo 8-ių taškų pranašumą – 21:13.

Antrame kėlinyje po Ado Juškevičiaus tritaškio Kazys Maksvytis apsidraudė ir paprašė minutės pertraukėlės. Tiesa, Tomas Delininkaitis dvitaškiu su pražanga ir tiksliu baudos metimu grąžino šeimininkams 11-os taškų pranašumą – 27:16.

Kamuolį perduodant prarado Adas Juškevičius, dar viena klaida kainavo Jerry Johnsono du taškus į „Lietkabelio“ krepšį, o „Lietkabelio“ strategą Artūrą Štalbergą ėmė mušti karštis – treneris nusivilko savo švarką.

Lėtokas Darjušas Lavrinovičius nesulaikė prasiveržusio Renaldo Seibučio, tiesa, „Lietkabelio“ aukštaūgis atsakė dvitaškiu iš arti.

Pirmieji Arno Butkevičiaus taškai vėl didino „Neptūno“ persvarą (33:20), tačiau Gary Taltonas atsakė po prasiveržimo pataikytu sudėtingu dvitaškiu.

Paprastai santūrus Darjušas Lavrinovičius po pražangos akivaizdžiai rankos mostu išreiškė nepasitenkinimą teisėjo arbitro sprendimu skirti jam pražangą, užtai brolis buvo nubaustas technine pražanga.

Įpusėjus kėliniui 36:24 pirmavo „Neptūnas“. Žygimanto Skučo penki taškai iš eilės privertė minutės pertraukėlės prašyti K. Maksvytį.

Tačiau ji šeimininkams naudos neatnešė: „Lietkabelis“ ėmė artėti prie šeimininkų ir likus mažiau nei minutei po Ž. Peinerio baudų metimų komandas skyrė 2 taškai (39:40). A. Juškevičiaus baudų metimai po labai ilgos pauzės į priekį išvedė „Lietkabelį“ – 41:40. Tokie skaičiai degė po dviejų kėlinių.

Trečiame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, įpusėjus ketvirčiui 50:48 pirmavo „Lietkabelis“. G. Taltonas tritaškiu buvo išlyginęs rezultatą (52:52), tuo pačiu atsakė ir A. Butkevičius (55:52). Šiurkščiai suklydęs Lorenzo Williamsas suteikė šansą pasismaginti Arnui Butkevičiui: „Neptūno“ lyderis atsidūrė vienas prieš krepšį ir galingu dėjimu pakėlė iš savo vietų savo sirgalius.

Tritaškį pridėjo T. Delininkaitis – ir „Neptūnas“ paskutinę kėlinio minutę atsidūrė priekyje 60:52. Prieš lemiamą ketvirtį „Neptūnas“ buvo priekyje 62:54.

Aikštės šeimininkai ketvirto kėlinio pirmoje pusėje išsaugojo trapią persvarą ir pirmavo 71:64.

„Neptūnas“ sėkmingai stabdė svečius ir likus porai minučių iki lemiamo kėlinio pabaigos pirmavo 77:66. A. Butkevičiaus baudų metimai persvarą padidino iki 13-kos taškų, o toks pranašumas ypač tenkino „Neptūną“, nes Panevėžyje buvo pralaimėta 12-os taškų skirtumu.

Likus pusantros minutės A. Štalbergas paprašė minutės pertraukėlės, tačiau Klaipėdos arenoje jau niekas neabejojo saviškių pergale. Greitas A. Juškevičiaus tritaškis sumažino skirtumą iki 7-ių taškų (79:72).

Bet per paskutinę minutę sukurti stebuklo svečiams nepavyko ir „Neptūnas“ pasiekė pergalę 86:76.

„Neptūnas“: Egaras Želionis 23, Juanas Palaciosas 13, Mindaugas Girdžiūnas ir Arnas Butkevičius po 12, Tomas Delininkaitis 11, Renaldas Seibutis 8, Matas Jucikas 5, Jerry Johnsonas 2 taškai, Laimonas Kisielius (per 16:30 min.) taškų nepelnė, Laurynas Bieliauskas nežaidė.

„Lietkabelis“: Adas Juškevičius 18, Gary Taltonas 13, Darjušas Lavrinovičius 12, Žanis Peineris 11, Žygimantas Skučas 7, Simas Jasaitis 6, Kšyštofas Lavrinovičius 4, Donatas Tarolis 3, Vaidas Čepukaitis 2 taškai, Lorenzo Williamsas (per 15 min.) ir Lukas Aukštikalnis (per 5 min.) taškų nepelnė, Gintaras Leonavičius nežaidė.