Nuo pat jų pradžios „Dzūkija“ ėmė vis palaipsniui didinti savo pranašumą. Iškart į žaidimą ne tik gynyboje, bet ir puolime gerai įsiliejo Artūras Jomantas, tritaškių taiklumą demonstruoti ėmė Dominykas Domarkas, po krepšiais tvirtai stovėjo Paulius Petrilevičius – 25:17.

Deficitą iki 2 taškų sumažino gera šeimininkų atkarpa, tačiau į ilgąją pertrauką „Dzūkija“ vis tiek išsinešė dviženklę pervarą – 29:39.

Trumpam A. Jomantas buvo privertęs sunerimti savo komandą, kuomet pajautė skausmus ir sėdosi ant suoliuko, tačiau nuo jo veteranas greitai pakilo ir leido dzūkams dar labiau atsiplėšti – 60:42.

Du iš eilės Gyčio Sirutavičiaus tritaškiai paskatino Andrejų Urlepą prašyti pertraukėlės (48:60), bet labiau varžovų alytiškiai neprisileido bei per paskutinį kėlinį įtvirtino pergalę.

Praėjusiame ture „Pieno žvaigždės“ 79:82 svečiuose nusileido „Juventus“, dzūkai namuose 91:94 pralaimėjo Klaipėdos „Neptūnui“.

Alytaus komandai 16 taškų pelnė D. Domarkas (4/7 trit.), po 13 – A. Jomantas (8 atk. kam.) ir Paulius Danisevičius.

P. Petrilevičius pelnė 7 taškus ir atkovojo 8 kamuolius, tačiau klydo 5 kartus ir išnaudojo pražangų limitą. 7 taškus surinko ir Kendrickas Brownas (5 rez. perd.).

Pasvalio komandoje vienintelis Justinas Wattsas surinko dviženklį taškų skaičių (14 tšk.).

„Pieno žvaigždės“: Justinas Wattsas 14, Karolis Petrukonis ir Emmanuelis Omogbo po 8.

„Dzūkija“: Dominykas Domarkas 16 (4/7 trit.), Artūras Jomantas (4/5 dvit., 1/4 trit.) ir Paulius Danisevičius (6/6 baud. met.) po 13.