Jau pačioje rungtynių pradžioje triuškinamą smūgį patyrusi Šandongo ekipa nesugebėjo prisikelti.

Dvikovos viduryje komandas skyrė mažiau – 19 taškų – 51:70, tačiau "leopardai" pergales.

D. Motiejūnas per 28 minutes pelnė 15 taškų (4/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1/3 baudos), atkovojo 11 kamuolių, dukart prasižengė, blokavo metimą ir 3 kartus suklydo.

Rezultatyviausiai žaidė Ty Lawsonas – 25 taškai ir Dingas Yanyuhangas – 19.

„Golden Stars“ (19 pergalių/8 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą.

Pastarosiose rungtynėse su Liaoningo „Dinosaurs“ D. Motiejūnas buvo gavęs traumą – ketvirtame kėlinyje užlipo ant varžovo pėdos ir kryptelėjo čiurną.

Laimei, susižeidė lietuvis nesunkiai ir pertraukos daryti jam neprireikė.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)