Aikštės šeimininkai iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 17:9. Po didžiosios pertraukos abi komandos žaidė labai rezultatyviai, tačiau ir taškų lenktynėse ALBA buvo pranašesnė, o likus žaisti 10 minučių „Monaco“ atsiliko 56:69.

Paskutiniame ketvirtyje svečiams pavyko atkurti intrigą – po Mike'o Jameso dvitaškio komandas skyrė vos 2 taškai (74:76). Vis dėlto aikštės šeimininkai sėkmingiau sužaidė dvikovos pabaigą ir triumfavo 92:84.

Vienas iš geriausių „Monaco“ žaidėjų buvo D. Motiejūnas. Lietuvis pagerino savo šio sezono rezultatyvumo Eurolygoje rekordą, per 18 min. pelnęs 23 taškus (9/12 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/3 baudos). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, dukart prasižengė, išprovokavo dvi pražangas ir surinko 21 naudingumo balą.

Iki tol rezultatyviausiai šį sezoną D-Mo žaidė prieš Stambulo „Anadolu Efes“. Tuomet jis surinko 21 tašką ir 22 naudingumo balus.

Geriausiai svečių komandoje trečiadienį pasirodė M. Jamesas. Amerikiečio sąskaitoje 25 taškai (10/11 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 2/3 baudos), 3 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai, dvi klaidos ir 31 naudingumo balas.

ALBA: Benas Lammersas 18, Marcusas Erikssonas 15, Maodo Lo 12, Jaleenas smithas 10, Yovelis Zoosmanas 9, Luke'as Sikma 8 (8 atk.k., 7 rez.p.).

Monaco“: Mike'as Jamesas 25 (31 naud.b.), Donatas Motiejūnas 23, Alpha Diallo 11, Parisas Lee 10.

Dramatiškose rungtynėse Stambule „Anadolu Efes“ (9-8) 84:83 (31:21, 12:25, 22:22, 19:15) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (7-10) krepšininkus. Pergalę Ergino Atamano auklėtiniams baudų metimais paskutinėmis sekundėmis išplėšė buvęs žalgirietis Vasilje Micičius.

Likus žaisti 15 sek. „Anadolu Efes“ atsiliko 80:83. Rungtynių kulminacijoje V. Micičius pataikė dvitaškį, o rezultatyviausias svečių žaidėjas Nikola Kaliničius dukart prametė nuo baudų metimo linijos. Likus žaisti 2 sek. pražangą išprovokavęs V. Micičius dviem taikliais baudų metimais išplėšė pergalę Stambulo komandai.

Per paskutinį kėlinį V. Micičius pelnė 15 iš 21 savo taško. Eurolygos čempionų titulą ginanti Stambulo komanda iškovojo trečią pergalę iš eilės.

„Anadolu Efes“: Tiboras Pleissas 23 (27 naud.b.), Vasilje Micičius 21, rodrigue Beaubois 10, Jamesas Andersonas 9, Shane'as Larkinas 8 (9 rez.p.).

„Crvena Zvezda“: Nikola Kaliničius 20, Branko Lazičius 13, Nate'as Woltersas 12.