Lemiamose, trečiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse „Monaco“ namie po pratęsimo 82:80 (14:31, 15:17, 23:15, 20:9, 10:8) palaužė Strasbūro SIG.

Itin prastai sužaidusi pirmąją rungtynių pusę Monako ekipa po 20 min. atsiliko net 19 taškų (29:48), tačiau po pertraukos susigrąžino iniciatyvą.

Mike'as Jamesas baigiantis ketvirtajam kėliniui dvitaškiu išplėšė pratęsimą, o jo metu „Monaco“ šiaip ne taip įrodė savo pranašumą ir pusfinalyje susirems su „Pau Orthez“ krepšininkais.

D. Motiejūnas ketvirtajame kėlinyje kartu su M. Jamesu tempė „Monaco“ į priekį ir rungtynes užbaigė būdamas antru pagal rezultatyvumą šeimininkų žaidėju – 18 taškų (5/13 dvit., 1/1 trit., 4/8 dvit.) ir 6 atkovoti kamuoliai.

M. Jameso sąskaitoje – 24 taškai, tačiau tikslą pasiekė vos 8 iš 27 amerikiečio metimų, tarp jų – vos 1 iš 10 tritaškių.

Alpha Diallo ir Dwayne'as Baconas pridėjo po 13 taškų.

SIG ekipai, kuriai sezonas jau baigėsi, 19 taškų surinko Yannis Morinas, 17 – Johnas Robersonas.

Kitame pusfinalyje Vilerbano ASVEL susirems su Dižono JDA.

Primename, kad pirmas serijos rungtynes namie „Monaco“ pralaimėjo 87:100, o antrose vargais negalais laimėjo po pratęsimo 97:95.