Į antrąją vietą grupėje pakilusiai Vilniaus komandai 20 taškų pelnė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė, 17 - Katie Douglas, 11 - Aušra Bimbaitė, 10 - Sandra Valužytė.

Šeštąjį pralaimėjimą patyrusiai Monvilio ekipai Marie Ferdinand pelnė 18, o Amelie Pochet - 16 taškų. Buvusi TEO vidurio puolėja latvė Ieva Kublinia surinko 8 taškus ir atkovojo 12 kamuolių.

Vilnietės sėkmingai pradėjo rungtynes. Jos 2-ąją min. išsiveržė į priekį 7:2. Vėliau viešnios pirmavo 20:12, o pirmąjį kėlinį laimėjo 27:17. 13-ąją min. po S. Valužytės dvitaškio komandas skyrė 12 taškų - 34:22. Po dviejų kėlinių TEO pirmavo 44:38.

Po didžiosios pertraukos aikštelės šeimininkės perėmė iniciatyvą. Trečiojo kėlinio viduryje I. Kublinia pataikė abu baudos metimus ir išvedė Monvilio komandą į priekį 50:48. Po trijų kėlinių Prancūzijos ekipa pirmavo 60:53. Tačiau Lietuvos čempionės pavijo varžoves. 35-ąją min. K. Douglas persvėrė rezultatą 65:64. Paskutinėmis rungtynių minutėmis puikiai sužaidė J. Štreimikytė-Virbickienė. Ji pelnė septynis taškus iš eilės ir TEO šventė pergalę 74:69.

Pirmajame rate vilnietės namuose Prancūzijos klubą nugalėjo 72:66.

Paskutiniojo, dešimtojo, turo Eurolygos varžybų rungtynes TEO žais sausio 17 dieną svečiuose su Krokuvos "Wisla Can-Pack" (Lenkija) ekipa.

Monvilio USO (Prancūzija) - Vilniaus TEO 69:74 (17:27, 21:17, 22:9, 9:21). Teisėjai - Philippe Leemann (Šveicarija), Ronny Denis (Belgija).

USO: M. Ferdinand 18, A. Pochet 16, C. Aubert 13, I. Kublina 8 (12 atk. kamuolių), S. Janoštinova 7, P. Jannault 5, M. Fleury 2 (I. Tanqueray);

TEO: J. Štreimikytė-Virbickienė 20, K. Douglas 17, A. Bimbaitė 11, S. Valužytė 10, J. Levčenko ir E. Hoffman - po 5, E. Šulčiūtė ir R. Valentienė - po 3.

Taiklumas: dvitaškiai - 24/40 (60 proc.) ir 25/54 (46,3), tritaškiai - 2/12 (16,7) ir 6/18 (33,3), baudos - 15/23 (65,2) ir 6/9 (66,7).

Atkovoti kamuoliai - 33 ir 28, rezultatyvūs perdavimai - 13 ir 25, perimti kamuoliai - 8 ir 19, klaidos - 23 ir 17.

C grupėje trečiadienį nugalėtojos titulą ginanti Brno "Gambrinus-Sika" (Čekija) komanda svečiuose 66:72 pralaimėjo Valansjeno "USV Olympic" (Prancūzija) ekipai ir patyrė ketvirtąją nesėkmę.

Antrąją pergalę iškovojusiai Valansjeno komandai 20 taškų pelnė Sandrine Gruda. Brno ekipoje, kurios vyriausiasis treneris Janas Bobrovsky trečiadienį dėl sveikatos problemų neišvyko į Prancūziją, rezultatyviausia buvo Deanna Nolan. Jos sąskaitoje - 13 taškų.

A grupės, kurioje žaidžia Vilniaus TEO, lyderė Maskvos srities "Spartak" (Rusija) komanda svečiuose 73:62 nugalėjo Šoprono "MKB Euroleasing" (Vengrija) ekipą ir iškovojo aštuntąją pergalę.

Nugalėtojų ekipai 20 taškų pelnė Diana Taurasi, 13 - Tina Thompson. Ketvirtąjį pralaimėjimą patyrusios Šoprono komandos žaidėja Ivana Matovič pelnė 15 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

B grupėje "Bourges Basket" (Prancūzija) namuose 67:54 įveikė autsaideres Prahos "ZVVZ USK Praha" (Čekija) krepšininkes ir šventė aštuntąją pergalę. Kitose šios grupės rungtynėse Namiūro "Dexia" (Belgija) svečiuose 82:53 sutriuškino Salamankos "Avenida Halcon" (Ispanija) ekipą ir iškovojo antrąją pergalę.

Likusios ketverios devintojo turo rungtynės žaidžiamos ketvirtadienį.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.