Salamankos "Perfumerias Avenida" (Ispanija) ekipa su Egle Šulčiūte išvykoje 62:56 (14:10, 16:18, 12:9, 20:19) įveikė Prahos ZVVZ USK (Čekija) klubą.

Dvigubu dubliu prie pergalės prisidėjusi lietuvė pelnė 15 taškų, po krepšiais atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo. Per 33 minutes E. Šulčiūtė prametė visus 3 tritaškius, pataikė 5 dvitaškius iš 9 bei realizavo visus 5 baudų metimus.

16 taškų nugalėtojoms pelnė Nicole Powell, 12 - Roneeka Hodges, 11 - Marta Fernandez.

Šeimininkių gretose išsiskyrė Kia Vaugh (16 tšk.), Eva Vitečkova (9 tšk.) ir Katerina Elhotova (8 tšk.).

Mondvilio USO (Prancūzija) komanda su Giedre Paugaite svečiuose po pratęsimo 86:82 (27:21, 18:25, 21:20, 13:13, 7:3) palaužė Pulkovicės CCC (Lenkija) krepšininkių pasipriešinimą.

Puolėjos iš Lietuvos indėlis į pergalę - 8 taškai, 6 atkovoti kamuoliai, 2 blokuoti varžovių metimai, 5 klaidos ir 3 pražangos. per 29 žaidimo minutes G. Paugaitė pataikė 2 dvitaškius iš 7 ir 4 baudų metimus iš 6.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Naignouma Coulibaly, 19 - Amanda Lassiter, 16 - Kristen Sharp.

Pralaimėjusioms Nnemkadi Ogwumike pelnė 21 tašką, Valerija Berežynska - 15, Laia Palau - 10.

Trečiosiose grupės rungtynėse trečiadienį Stambulo "Galatasaray" (Turkija) klubas varžovių aikštėje 79:48 (30:10, 15:10, 21:13, 13:15) sutriuškino Zagrebo "Novi Zagreb" (Kroatija) ekipą, o laisva pirmąjį turą buvo Jekaterinburgo UMMC (Rusija) komanda.

B grupė

Šoprono "Uniqua Euroleasing" (Vengrija) - Araso "Arras Pays d'Artois" (Prancūzija) 56:52 (12:11, 12:18, 16:8, 16:15).

Targovištės CSM (Rumunija) - Skijaus "Famila" (Italija) 75:76 (24:26, 16:16, 21:13, 14:21).

Orenburgo "Nadežda" (Rusija) - Košičės "Good Angels" (Slovakija) 70:65
(10:22, 22:9, 15:18, 23:16).

Į atkrintamąsias varžybas pateks po penkias geriausias kiekvienos grupės komanda, tačiau jei tarp jų bus ir finalo aštuoneto šeimininkė. Kitu atveju į šešioliktfinalį pateks po keturias geriausias kiekvienos grupės komandas bei dvi geriausios iš trijų penktąsias vietas užėmusių ekipų.

Eurolygos čempionė paaiškės 2013 metų kovo 24 dieną.