Šeimininkių pranašumas nekėlė abejonių nė minutei: čekės laimėjo visus keturis kėlinius, o po trečiojo pirmavo jau 35 taškų skirtumu - 77:42.

Mūsiškės per mačą prarado net 22 kamuolius, o perėmė tik 1-ą.

Rungtynės:

Prahos USK (Čekija) - Kauno „VIČI-Aistės“ (Lietuva) 90:68 (31:19, 22:16, 24:7, 21:18).

USK: Eva Viteckova 19 (5/5 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), Katerina Elhotova 14, Anna Montanana 13, DeLisha Milton-Jones ir Ticha Penicheiro po 12 taškų.

„VIČI-Aistės“: Amanda Kemežys 18 (6/7 dvitaškiai, 8 atk. kam.), Tatjana Lichtarovič 11 (2/10 dvitaškiai), Rima Valentienė 9 (3/6 tritaškiai), Courtnay Pilypaitis (10 atk. kam.) ir Vita Kuktienė po 8, Vaida Sipavičiūtė ir Lina Pikčiūtė po 3 taškus. Mante Kvederavičiūtė taškų nepelnė, o Aija Putnina ir Milda Sauliūtė nežaidė.

Pražangos: USK 14 - 18 „VIČI-Aistės“.

Kitose šios grupės rungtynėse Valensijos „Ros Casares“ krepšininkės savo aikštėje be didesnių problemų 84:70 (25:17, 19:18, 18:16, 22:19) nugalėjo Gdynės „Lotos“ ekipą ir pakilo į pirmą vietą grupėje.