Donatas Motiejūnas aktyviai pradėjo rungtynes ir kurį laiką buvo viena iš pagrindinių figūrų „Monaco“ ekipos puolimo sistemose, tačiau svečiai gana greitai lietuvį pristabdė, o patys puldami lengvai gliaudė šeimininkų gynybos įtvirtinimus.

Jei po dviejų kėlinių komandas skyrė 7 taškai (38:45), per trečiąjį „Fenerbahče“ atakų uraganas jų surinko net 34, o svečių pranašumas tapo triuškinamas (60:79).

Ketvirtame kėlinyje Monako komanda sugebėjo atgaivinti intrigą, tačiau galutinai varžovų taip ir nepavijo: Mike'as Jamesas tritaškiu likus 2 sek. galėjo išplėšti pratęsimą, bet metimo nerealizavo – 93:96 (18:21, 20:24, 22:34, 33:17).

D. Motiejūnas per 16 min. pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir mačą baigė su 16 efektyvumo balų.

„Monaco“: Jordanas Loydas 18, Mike'as Jamesas 17 (3/9 trit.), Alpha Diallo 16, Donatas Motiejūnas 11 taškų.

„Fenerbahče“: Nigelas-Hayesas Davisas 21, Nickas Calathes 15 (7 rez. perd.), Scottie Wilbekinas 13 (3/8 trit.), Carsenas Edwardsas 12, Marko Guduričius 11 taškų.

Standings provided by Sofascore

Antradienio vakarą žaidžiamos dar penkerios Eurolygos rungtynės.

Kauno „Žalgiris“ (5/3) savo devintojo turo mačą žais trečiadienio vakarą – 21.30 val. Išvykoje susirems su Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (4/4).

Kadangi ši Eurolygos savaitė – dviguba, penktadienį „Žalgirio“ lauks dar vienas mačas Ispanijoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai svečiuose išmėgins jėgas su Valensijos „Basket“ (4/4).