Puikiai rungtynes pradėję „Monaco“ krepšininkai (19:10), išleido iniciatyvą antrajame kėlinyje, tačiau po didžiosios pertraukos vėl diktavo savo sąlygas aikštėje.

Svečius į pergalę vedė vienas iš „Monaco“ lyderių D. Motiejūnas.

Rezultatyviausiai savo komandoje žaidęs lietuvis per 17 min. pelnė 20 taškų (9/12 dvitaškiai, 0/1 tritaškių, 2/3 baudos), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 21 naudingumo balus.

D-Mo gerai talkino 17 taškų pelnęs Alpha Diallo ir 10 taškų pridėjęs Dwayne'as Baconas.

Šį mačą praleido Mike'as Jamesas.

„Orleans“ komandai 15 taškų pelnė Malela Mutuale, 14 – Youssou Ndoye.

„Monaco“ Prancūzijos čempionato turnyro lentelėje rikiuojasi antroje vietoje už Paryžiaus „Metropolitans 92“ (12-3).