Lemiamą persvarą Mindaugo Kildišiaus auklėtiniai įgijo per pirmuosius du kėlinius, kuomet nuo svečių pabėgo 29 taškais (51:22). Antrą rungtynių pusę „Rasai“ pradėjo spurtu 9:0, tačiau vietinių žiūrovų palaikomi šeimininkai netruko perimti iniciatyvą ir po trijų kėlinių pirmavo 73:44. Paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas.

Nors Molėtų komanda dažniau klydo (20 prieš 15), tačiau geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių (43 prieš 24), tiksliau atakavo iš dviejų (64 proc. prieš 47 proc.) ir trijų taškų zonų (38 proc. prieš 20 proc.).

Molėtiškiai tapo paskutiniais NKL finalo ketverto dalyviais. Jie prisijungė prie Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“, „Palangos“ ir Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandų.

Žygimantas Šeštokas ir Eimantas Narušis nugalėtojams pelnė po 13 taškų, Tomas Galeckas – 11, Gintautas Matulis – 9, Deividas Kumelis ir Raimundas Ambrulaitis – po 8.

Svečių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Karolis Guščikas (23 tšk.), Darius Marcinkevičius (12 tšk.) bei Darius Gricius (7 taškai).