Tris pergales iškovojęs Oldenburgo klubas kartu su Bambergo ir Gyseno ekipomis pirmauja čempionate.

„Ewe Baskets“: Luisas Campbellas 29 taškai (6 rez. perd.), Oliveris Stevičius 10 (12 atk. kam.), Aronas Baynesas ir Rickey Pauldingas po 8, Stevenas Smithas 7.

„Artland Dragons“: Tyrese‘as Rice‘as 18, Darrenas Fennas 11, Bryanas Bailey 10 (6 atk. kam.), Ekenechukwu Ibewke 9 (6 atk. kam.).

Žygimanto Jonušo atstovaujama Hageno „Phoenix“ komanda šventė pergalę Vokietijos krepšinio čempionate. Ekipa išvykoje 76:63 (23:12; 14:15; 17:27; 22:9) parklupdė „Mitteldeutscher“ klubą.

Starto penkete susitikimą pradėjęs Ž. Jonušas rungtyniavo beveik 24 minutes. Lietuvis pelnė 6 taškus (2/5 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/2 baudų), sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 sykius pažeidė taisykles.

Dvi pergales per tris mačus iškovojęs Hageno klubas turnyrinėje lentelėje rikiuojasi penktas.

„Phoenix“: Davidas Bellas 18, Quentinas Pryoras 15, Markas Dorrisas 14, Jacobas Burtschi 11.

„Mitteldeutscher“: Michaelas-Hakimas Jordanas 18, Guido Grunheidas (8 atk. kam.) ir Jerome‘as Tillmannas po 15.

Antrą pralaimėjimą iš eilės Vokietijos krepšinio pirmenybėse patyrė ir į paskutinę, 18-ą vietą, nukrito Laimono Kisieliaus atstovaujamas Diuseldorfo „Gloria Giants“ klubas. Diuseldorfo komanda išvykoje 43:58 (14:9; 7:14; 9:13; 13:22) nusileido Frankfurto „Skyliners“ ekipai.

Startiniame penketuke susitikimą pradėjęs L. Kisielius per kiek daugiau nei 21 minutę pelnė 5 taškus (2/3 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/2 baudų). Žaidėjas taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 5 sykius pažeidė taisykles ir kartą suklydo.

„Gloria Giants“: DeAndre Haynesas 12, Olumuyiwa Famutimi 10 (8 atk. kam.).

„Skyliners“: Jimmy McKinney 10, Kimmo Muurinenas 8 (8 atk. kam.), Dominikas Bahiense‘as de Melo ir Bradley Buckmanas (6 atk. kam.) po 7.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.