17 taškų prie pergalės prisidėjo Derrickas Brownas, 15 - Nickas Chalatesas, po 10 - Andrejus Zubkovas ir Mantas Kalnietis.

Įžaidėjas iš Lietuvos per 37 minutes (37:07) prametė abu tritaškius bei pataikė 5 dvitaškius iš 8. Be to jis atliko 7 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, 4 kartus suklydo ir dusyk prasižengė.

29 minutes (28:59) aikštelėje praleidęs Simas Jasaitis nugalėtojams pelnė 8 taškus (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 4/4), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 varžovų metimus ir dukart prasižengė.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Cedomiras Vitkovacas (14 tšk.), Duško Buničius (9 tšk.) ir Nikola Ivanovičius (7 taškai).

Atsakomasis susitikimas kovo 13-ąją bus žaidžiamas Krasnodare.

Europos taurės turnyro nugalėtojas ir kelialapio į ULEB Eurolygą savininkas paaiškės balandžio 13 dieną.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)