M. Janišius per 30 minučių įmetė 20 taškų (6/14 dvitaškių, 8/10 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 2 ir prasižengė 4 kartus.

Kitose ketvirfinalio rungtynėse antradienį „lietuviškų“ ekipų dvikovą laimėjo Dariaus Pakamanio „Odesa“ ekipa. Ji svečiuose 95:93 (16:26, 24:28, 23:15, 32:24) įveikė Lvovo „Politechnika-Galičina“ komandą, kurioje rungtyniauja Gediminas Navickas.

D. Pakamanis per 28 minutes pelnė 10 taškų (3/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/5 baudų), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė.

G. Navickas per 21 minutę įmetė 15 taškų (3/3 dvitaškių, 3/4 tritaškių), atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Atsakomosios rungtynės vyks vasario 19 dieną, ketvirtadienį.

Nesėkmę ketvirtfinalį pradėjo du lietuvius savo gretose turinti Ivano Frankovsko „Hoverla“ komanda. Ji išvykoje 69:76 (11:25, 17:22, 16:13, 25:16) nusileido Dnepropetrovsko „Dnipro“ krepšininkams.

Šiame mače „Hoverla“ komandoje debiutavo Vitalijus Stanevičius. Puolėjas debiutinėse rungtynėse per 27 minutes pelnė 17 taškų (7/13 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 3/4 baudų) ir buvo rezultatyviausias savo ekipoje. Lietuvis taip pat atkovojo 9 kamuolius, blokavo 3 varžovų metimus, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Aivaras Kiaušas pralaimėjusiems per 30 minučių surinko 6 taškus (3/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Atsakomąsias rungtynes komandos žais penktadienį (02.20) „Hoverla“ aikštelėje.