Į pergalę šeimininkus vedė Mindaugas Kupšas. Galingai rungtyniavęs vidurio puolėjas per 31 minutę pelnė 25 taškus (8/14 dvitaškiai, 9/11 baudų metimai), atkovojo 11 kamuolių ir surinko net 36 naudingumo balus.

Greitomis atakomis besirėmę uteniškiai jau pirmosiomis minutėmis įgijo dviženklį pranašumą 16:5 bei dominavo viso likusio susitikimo metu.

Po ilgosios pertraukos „Juventus“ jau triuškino varžovus net 60:36. Nors alytiškiai buvo sušvelninę atsilikimą iki 57:67, tuomet 18:6 spurtavę šeimininkai vėl atitrūko 85:67 bei užsitikrino pergalę.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 25 (11 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 17, Anthony Irelandas 16, Dovis Bičkauskis 10.

„Dzūkija“: Katinas Reinhardtas 21, Paulius Petrilevičius 17, Gediminas Navickas 13, Domagojus Samacas 8.

Pirmąją sezono akistatą Alytuje uteniškiai pralaimėjo 86:88.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)