FIBA Čempionų lygos įkrintamosiose rungtynėse Bursos „Tofaš“ namuose 82:85 (18:9, 24:29, 10:23, 30:24) krito prieš Atėnų AEK.

Turkai buvo pralaimėję ir pirmąjį susitikimą 70:73.

A. Milaknis per 25 minutes pelnė 9 taškus (3/5 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.

Tuo metu FIBA Europos taurėje Chemnico „Niners“ 93:62 (22:16, 29:18, 26:17, 16:11) susitvarkė su Krajovos SCM.

A. Velička per 26 minutes pelnė 18 taškų (3/4 dvit., 4/5 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

Mindaugas Sušinskas per 24 minutes prie pergalės pridėjo 7 taškus (0/3 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 10 naudingumo balų.