Pirma mačo pusė „Žalgiriui“ nieko blogo nežadėjo.

Permainingo pirmo kėlinio viduryje 18:12 išsiveržė aikštės šeimininkai, tačiau sėkmingiau pirmą ketvirtį užbaigė svečiai iš Kauno, kurie pirmavo 23:21.

Antrame ketvirtyje prabilo snaiperis Artūras Milaknis, kurio trys tritaškiai paklojo solidų pamatą sėkmingai ketvirčio pabaigai.

Prieš pertrauką „Žalgiris“ pasiekė rekordinę persvarą ir po dviejų kėlinių švieslentė fiksavo 7-ių taškų „Žalgirio“ pranašumą – 44:37.

Tačiau po ilgosios pertraukos svečiai iš Lietuvos paleido iniciatyvą ir „Brose“ kėlinį laimėjo net 27:17. Prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai pirmavo 64:61.

Lemiamame kėlinyje Kauno „Žalgris buvo priverstas vytis atitrūkusius šeimininkus (77:70, 79:72), Aarono White'o taškai leido svečiams priartėti prie „Brose“ ekipos (79:76).

Per paskutines dvi minutes „Žalgiris“ vis priartėdavo iki 3-ų taškų, tačiau šeimininkai taip pat puolime rinko taškus. Prie to labiausiai prisidėjo sezono rungtynes Eurolygoje sužaidęs Augustine'as Rubitas, kuris iš viso pelnė 22 taškus (8/11 dvit., 1/3 trit., 3/4 baudų met.).

Likus 37 sek. Danielio Hacketto tritaškis įstūmė „Žalgirį“ į labai sudėtingą situaciją: likus 37 sek. „Brose“ pirmavo 87:82.

Ketvirtame kėlinyje į priekį „Žalgirį“ vedęs Aaronas White atsakė greitu dvitaškiu (87:84), bet nuo baudų metimo linijos neklydo Ricky Hickmanas (89:84).

Kevinas Pangosas pridėjo dvitaškį, o iki mačo pabaigos buvo likusios 22 sek. (89:86).

Netrukus prie baudų metimo linijos stojęs D. Hackettas pataikė tik pirmą baudos metimą, bet kamuolį atkovojo pats D. Hackettas, kuris pridėjo dar vieną baudos metimą (91:86). Likus 8 sek. suklydo K. Pangosas, o tai jau galutinai palaidojo bet kokias svečių viltis, nes iki mačo pabaigos buvo likusios 8 sek.

Dorellas Wrightas pataikė abu baudos metimus, o paskutinis A. Milaknio tritaškis skriejo pro šalį: „Žalgiris“ turėjo pripažinti šeimininkų pergalę 86:93.

Artimiausias Eurolygos rungtynes „Žalgiris“ žais namuose šį ketvirtadienį: namuose priims „Valencia“ krepšininkus, kurie antradienį 81:76 įveikė „Barcelona“ ekipą.

„Brose“: Augustine Rubit 22, Danielis Hackettas 16, Dejanas Musli 14, Ricky Hickmanas, Dorellas Wrightas ir Nikos Zisis po 9, Maodo Lo ir Patrickas Heckmannas po 5, Leonas Radoševičius 4 taškai, Lucca Staigeris (per 4 min.) ir Aleksejus Nikoličius (per 3 min.) taškų nepelnė.

„Žalgiris“: Aaronas White'as 23, Artūras Milaknis 18, Vasilje Micičius 12, Brandonas Daviesas 10, Kevinas Pangosas 9, Axelis Toupane'as ir Paulius Jankūnas po 4, Antanas Kavaliauskas, Beno Udrihas ir Edgaras Ulanovas po 2 taškus, Martynas Sajus (per 6 min.) taškų nepelnė, Gytis Masiulis nežaidė.

Statistika: („Brose“ – „Žalgiris“)

Dvitaškiai: 21/40 (52,5 proc.) – 24/43 (55,8 proc.)

Tritaškiai: 9/22 (40,9 proc.) – 8/19 (42,1 proc.)

Baudų metimai: 24/32 (75 proc.) – 14/14 (100 proc.)

Atkovoti kamuoliai: 31 – 30

Rezultatyvūs perdavimai: 20 – 17

Perimti kamuoliai: 5 – 3

Klaidos: 7 – 12

Blokai: 1 – 3

Eurolygos rikiuotė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų/praleistų taškų santykis):

16.AX Armani413-101

Pirmame Eurolygos rate „Žalgiris“ prieš Bambergo klubą namuose buvo laimėjęs 88:84.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (397)