Susitikimą sėkmingiau pradėję „Olympiacos“ krepšininkai jau nuo pirmųjų minučių trūktelėjo į priekį (18:11).

Antrą kėlinį graikai pradėjo spurtu 9:0 ir nesiruošė mažinti apsukų po puikiai susiklosčiusio pirmojo ketvirčio.

Kovingumą pademonstravusi Vitorijos komanda deficitą mažinti pradėjo ketvirtame kėlinyje, tačiau 20 taškų ištirpdyti buvo neįmanoma.

Martynas Gecevičius ant parketo praleido 5 minutes, per kurias taškų nepelnė (0/2 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius bei kartą prasižengė.

Prieš šį mačą abi ekipos turėjo po lygiai pergalių ir pralaimėjimų (4/3). Įdomu tai, jog pirmose tarpusavio rungtynėse rezultatas buvo toks pat (82:74), tačiau tada triumfavo „Caja Laboral“ komanda.

„Olympiacos“: Acie Law 18, Giorgios Printezis (6 atk. kam.) 11, Kostas Papanikolaou, Stratos Perperoglou, Kostas Sloukas bei Vasilis Spanoulis (5 rez. perd.) po 9.

„Caja Laboral“: Thomas Heurtelas (9 rez. perd., 4 kld.) 16, Fabienas Causeuras 15, Nemanja Bjelica (8 atk. kam.) ir Maciejus Lampe (5 kld.) po 12.