Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Delikatesas“ pirmavo 80:74, tačiau tuomet po tritaškį pataikė Eigirdas Žukauskas ir Rokas Giedraitis, o nuo varžovų paskutinės atakos svečiai sugebėjo apsiginti.

Atkakli kova tesėsi ir pratęsimo metu. Šeimininkai pirmavo 88:87, o „Mažeikiai“ paskutinės atakos metu kontroliavo kamuolį. Tačiau lemiamas Roko Giedraičio dvitaškis tikslo nepasiekė ir „Delikatesas“ iškovojo pergalę.

„Mažeikiai“ rungtynėse vertėsi be vakar traumą patyrusio Modesto Šidlausko.

„Delikatesui” Žilvinas Petraitis pelnė 24 taškus, Mantas Pukinskas - 19, Paulius Klemas - 18, Aivaras Kvedaravičius - 13, Mindaugas Keras (15 atk. kam.) 12.

„Mažeikių“ komandoje rezultatyviausias buvo Rokas Giedraitis, surinkęs 25 taškus. Osvaldas Mačernis pridėjo 19, Eigirdas Žukauskas 15, Olegas Kojenetsas 10 taškų.

„Mažeikių“ pralaimėjimu pasinaudojo artimiausia persekiotoja Alytaus „Dzūkija“ (24-8). Laimėjusi septintą mačą iš eilės Alytaus komanda nuo NKL lyderių turnyrinėje lentelėje atsilieka vos viena pergale. Šeštadienį dzūkai išvykoje 88:72 įveikė Birštono „Jazz-Diremtą“ (12-20).

Nugalėtojus į pergalę vedė Povilas Šakinis ir Cezary Trybanskis, pelnę atitinkamai 23 ir 21 tašką.

Pralaimėjusiems po 15 taškų įmetė Karolis Kokoška ir Donatas Sabeckis.

Iki NKL reguliaraus sezono pabaigos komandoms liko sužaisti po dvejas rungtynes.