Reguliaraus čempionato lyderių poziciją užsitikrinę CSKA krepšininkai nebuvo linkę atsipalaiduoti.

Pirmą kėlinį laimėjo 29:17, o antrame ketvirtyje apsukų nemažinę CSKA krepšininkai dar pridėjo 24 taškus ir prieš antrąją mačo pusę pirmavo 53:37.

Po ilgosios pertraukos šeimininkams pavyko pristabdyti CSKA puolimą: per 7-ias trečio kėlinio minutes svečiai pelnė tik 9 taškus, o Aleksejaus Švedo dvitaškis skirtumą sumažino iki 8-ių taškų.

Prieš lemiamą kėlinį CSKA persvara siekė 10 taškų – 68:58.

Ketvirto kėlinio pradžioje skirtumas dar buvo sumažėjęs iki 9-ių (64:73), tačiau CSKA poros minučių atkarpą laimėjo 8:1 ir pergalingai nurūko į priekį.

CSKA laimėjo 90:73.

Prie pergalės solidžiai prisidėjo „Žalgirio“ garbę pernai gynęs Leo Westermannas, kuris per 19 minučių pelnė 14 taškų (1/2 dvit., 4/5 trit.) bei surinko 11 naudingumo balų. Tai jo geriausias šio sezono Eurolygos mačas.

„Chimki“ – CSKA 73:90 (17:29, 20:24, 21:15, 15:22)

„Chimki“: Aleksejus Švedas 20, Egoras Valcevas 13, Charlesas Jenkinsas, Stefanas Markovičius ir Thomas Robinsonas po 7.

CSKA: Nando De Colo 17, Othello Hunteris 16, Leo Westermannas 14 (4/5 trit.), Sergio Rodriguezas 12, Cory Higginsas 11.

Pirmame rate tarpusavio akistatoje CSKA savo arenoje 79:68 palaužė „Chimki“.

Maskvos srities „Chimki“ yra tiesioginė „Žalgirio“ (16/12) konkurentė dėl geresnių pozicijų Eurolygos aštuntuke. Maskvos srities klubas likusiuose turuose susitiks namuose su „Fenerbahče“ namuose ir išvykoje su „Barcelona“.

„Žalgiriui“ liko mačai su Pirėjo „Olympiakos“ (išvykoje) ir su CSKA namuose.