Jau mačo pradžioje „Neptūnas“ parodė, kad šio penktadienio vakaro neketina sugadinti 41-ąjį gimtadienį švenčiančiam strategui Kaziui Maksvyčiui.

Sužaidus pusę pirmo kėlinio Klaipėdos ekipa pasiuntė panevėžiečius į lengvą nokdauną – 12:2. Nelabai „Lietkabeliui“ padėjo ir Ramūno Butauto minutės pertraukėlė, sužaidus 7 min. po Renaldo Seibučio dvitaškio „Neptūnas“ pirmavo 16:4.

Pirmą kėlinį šeimininkai laimėjo 20:9. Antrame kėlinyje „Lietkabeliui“ tik prieš pat pertrauką pavyko sumažinti skirtumą. Po pirmosios mačo pusės „Neptūnas“ pirmavo 36:28.

Prieš lemiamą kėlinį „Lietkabelį“ nuo „Neptūno“ skyrė didžiulė praraja – 40:57. Tačiau „Lietkabelis“ ginklų nesudėjo ir likus pusei kėlinio iki mačo pabaigos komandas skyrė 9 taškai – 56:65.

Atrodė, kad „Neptūnas“ ramiai užbaigs rungtynes, nes likus kiek daugiau nei 1 min., Klaipėdos ekipa pirmavo 76:63. Tačiau Lukas Aukštikalnis ir Simas Jasaitis smeigė po tritaškį, Donatas Tarolis pridėjo dvitaškį ir ekipas beskyrė tik 5 taškai – 76:71 (likus 44 sek.).

Visgi, „Lietkabelis“ stebuklo nesukūrė, „Neptūnas“ laimėjo 79:71.

„Neptūnas“: Renaldas Seibutis 17 (6 atk. kam., 5 klaidos), Brandonas Fieldsas 16, Mindaugas Kačinas 11, Laimonas Kisielius 9 (6 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius ir Gintaras Leonavičius po 11, Lukas Aukštikalnis ir Dominikas Mavra (4 atk. kam., 6 rez. perd.) po 10, Donatas Tarolis ir Darjušas Lavrinovičius (7 atk. kam., 4 klaidos) po 8.

Panevėžiečiai taikliau metė tritaškius ir laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 39-29.

Ketvirtosios mažojo finalo rungtynės vyks šį sekmadienį Panevėžyje.

Po trijų serijos iki trijų pergalių rungtynių 2-1 priekyje „Neptūnas“.

Abi komandos pirmuose susitikimuose pasikeitė laimėjimais išvykose. „Lietkabelis“ Klaipėdoje laimėjo 83:69, o „Neptūnas“ Panevėžyje pasiekė revanšą 71:69.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (59)