Pagreitį įgauna Kazio Maksvyčio auklėtiniai. „Parma“ (6-9) išvykoje 85:78 (18:15, 21:19, 20:28, 26:16) nugalėjo Saratovo „Avtodor“ (4-10) krepšininkus.

K. Maksvyčio treniruojamą ekipą į pergalę vedė lietuviai. Adas Juškevičius per 28 minutes įmetė 16 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 4/6 baud.), atkovojo kamuolį ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu Eigirdas Žukauskas per 29 minutes pelnė 14 taškų (6/8 dvit., 0/5 trit., 2/2 baud.), sugriebė 9 atšokusius kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Kitose rungtynėse Maskvos srities „Chimki“ (14-1) komanda išvykoje 94:80 (24:16, 19:15, 21:26, 30:23) įrodė pranašumą prieš Minsko „Tsmoki“ (3-12).

Rimo Kurtinaičio treniruojama ekipa Baltarusijoje vertėsi be Aleksejaus Švedo, Anthony Gillo ir Jeremy Evanso.

Pamaskvio klubą į pergalę vedė Devinas Bookeris, kuris surinko 22 taškus. 15 taškų prie pergalės pridėjo Jonas Jerebko, 13 – Janis Timma.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)