Valensijos „Basket“ po prastos pradžios sugebėjo išlyginti žaidimą ir išlaikė intrigą iki pat pabaigos, tačiau Jaume Ponsarnau auklėtiniai nesugebėjo sustabdyti F. Campazzo, kuris ir nulėmė Madrido „Real“ pergalę 95:90.

F. Campazzo terorizavo varžovų gynybą ir aštriais prasiveržimais, ir metimais iš toli. Įžaidėjo sąskaitoje – 29 taškai (10/14 metimai, iš jų 3/6 tritaškiai) ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo rezultatyviausios F. Campazzo rungtynės Europoje, daugiau jis yra surinkęs tik žaisdamas už nacionalinę rinktinę – 35.

Taip pat argentinietis surinko 42 naudingumo balus, o tai taip pat yra jo asmeninis rekordas. Primsinime, kad iki šiol nepagerintas Ispanijos čempionato naudingumo balų rekordas priklauso Arvydui Saboniui. 1995-ųjų kovo 31-ąją per rungtynes su Orensės „Coren“ Sabas surinko net 66 naudingumo balus.

Be keitimų žaidęs legendinis Lietuvos krepšininkas pelnė 32 taškus (10/15 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 6/6 baudų), atkovojo net 27 kamuolius (24 iš jų puolime, pakartodamas sau taip pat priklausantį rekordą), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 5 metimus ir perėmė 5 kamuolius.

Nugalėtojams 14 taškų pelnė Gabrielis Deckas, 13 – Trey Thompkinsas. Valensijos ekipoje išsiskyrė Alberto Abalde – 17 taškų.

Kitose rungtynėse Las Palmo „Gran Canaria“ po pratęsimo 91:87 (21:24, 19:10, 20:22, 18:22, 13:9) įveikė Burgoso „San Pablo“.

Pratęsimą nugalėtojams išplėšė 38 metų Omaras Cookas, o kitas veteranas 36 metų Ioannis Bourousis tapo rungtynių didvyriu.

Graikas Las Palmo komandai per 24 minutes pelnė 25 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 32 naudingumo balus.