Trečiadienio vakarą iš vyriausiojo trenerio posto atleistas Virginijus Šeškus buvo paskirtas naujojo M. Nicolos asistentu, tačiau šiame susitikime ant atsarginių žaidėjų suolelio prieniškis nesėdėjo.

Tuo metu „Šiaulių“ vyr. treneris Gediminas Petrauskas akistatą taip pat stebėjo iš tribūnų. Strategas dėl nepagarbaus elgesio su teisėjais ir komisaru po rungtynių Pasvalyje buvo suspenduotas vienoms rungtynėms.

Ilgosios pertraukos metu kilo susistumdymas ir tarp abiejų komandų sirgalių. Vis tik rimtų incidentų užfiksuota nebuvo.

Ketvirto kėlinio viduryje varžovas į šoną stuktelėjo Antanui Kavaliauskui. Po incidento jis išėjo į rūbinę ir aikštėje nebepasirodė.

Rungtynėse dalyvauti negalėjo ir sostinės komandos aukštaūgis Kšyštofas Lavrinovičius. Jis dėl peties traumos negalės rungtyniauti 2-3 savaites.

„Lietuvos rytas“: Gediminas Orelikas 21 (9 atk. kam.), Adas Juškevičius 17 (5/5 tritaškiai, 1/1 dvitaškiai), Antanas Kavaliauskas 12, Mike'as Moseris 10 taškų.

„Neptūnas“: Rokas Giedraitis ir Jonathanas Lee po 14, Vytautas Šulskis 12, Gintaras Leonavičius 10 taškų.

Rungtynių eiga:

Nepaisant to, kad pirmosios dvi rungtynių minutės buvo nerezultatyvios vėliau ekipos savo žaidimą grindė greitu ir aktyviu puolimu. Taip besikeičiant taškais ilgą laiką rezultatas išliko apylygis (10:11). Pokyčius aikštelėje įvedė Johnatanas Lee, jis pradėjo „Šiaulių“ ekipos spurtą 9:2 (17:20). Į tai „Lietuvos rytas“ atsakė sava atkarpa 8:3, kuri leido vilniečiams išsiveržti į priekį (25:23). Kėlinys baigėsi trimis Jeffo Alleno baudų metimais – 25:26.

Antro kėlinio pradžioje žaidimą kontroliavo „Lietuvos rytas“. Jie pelnė pirmuosius aštuonis taškus ir pademonstravo puikią gynybą, taip beveik neleisdami varžovams pelnyti taškų (33:28). Kol šiauliečiai taškus rinko nuo baudų metimo linijos, vilniečių gretose aikštėje pasirodė ilgą laiką nerungtyniavęs Kirilas Natiažka, kuris greitai pasižymėjo iš vidutinio nuotolio (40:32). Po pirmos rungtynių pusės – 40:34.

Po ilgosios pertraukos iniciatyva išlaikė „Lietuvos rytas“ ir kėlinį pradėjo atkarpa 8:2 (48:36). Tritaškiu Martynas Gecevičius buvo pradėjęs dar viena rezultatyvią „Lietuvos ryto“ atkarpą, bet jį sustabdė V. Šulskis ir rezultatas prieš lemiamą ketvirtį – 68:54.

Dar vieną kėlinį galingai pradėję vilniečiai savo pranašumą padidino iki 21 taško (75:54). Šį „Lietuvos ryto“ dominavimą pristabdė „Šiaulių“ legionieriai ir prasidėjo lėtesnis ir lygesnis žaidimas (80:61). Per likusį laiką nieko nesukūrę „Šiauliai“ patyrė pralaimėjimą rezultatu – 89:71.