Per pirmuosius du kėlinius vyko lygi ir atkakli kova, bet po ilgosios pertraukos šeimininkai spurtavo 16:3 ir gerokai atitrūko (63:48). Vis tik tuomet jie per daug atsipalaidavo ir svečiai iš Ispanijos sugrąžino intrigą (65:71).

Lemiamame ketvirtyje visą laiką priekyje buvo „Fenerbahce“ krepšininkai, kol galiausiai kovingai žaidę „Laboral“ žaidėjai susigrąžino pranašumą (90:89). Tačiau jau po 25 sekundžių abi baudas sėkmingai realizavo Nemanja Bjelica (91:90). Per likusias 13 sekundžių ispanų ekipai surengti sėkmingos atakos nepavyko.

„Fenerbahce Ulker“: Andrew Goudelockas 19, Nemanja Bjelica 14 (15 atk. kam.), Emiras Preldzičius 13, Janas Vesely 12, Bogdanas Bogdanovičius 11 taškių.

„Laboral Kutxa“: Fernando San Emeterio 15, Mike'as Jamesas ir Davi Bertanis (4/9 trit.) po 14, Tornike Shengelia 11, Darius Adamsas 10 taškų (6 rez. perd.).

Pirmąja pergale šioje grupėje džiaugėsi Malagos „Unicaja“ (1/5) klubas, kuris namuose 85:76 (22:23, 24:18, 18:16, 21:19) įveikė Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (2/4) krepšininkus.

Mindaugas Kuzminskas buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių. Per daugiau nei 24 minutes (24:26) jis pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 0/4 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 5, perėmė ir prarado po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 10 naudingumo balų.

„Unicaja“: Jaysonas Grangeris 29 (7/10 dvit., 2/3 trit., 9/10 baud., 5 rez. perd., 8 išpr. praž., 34 naud. bal.), Calebas Greenas 16, Franas Vazquezas 14, Mindaugas Kuzminskas 11 taškų.

„Nižnij Novgorod“: Trey Thompkinsas 27 (7/10 dvit., 3/7 trit., 4/4 baud., 13 atk. kam., 33 naud. bal.), Tayloras Rochestie 24 (6 rez. perd.), Artiomas Parakovskis 10 taškų.

Su viena pergale liko Milano „EA7 Emporio Armani“ (1/5) krepšininkai, kurie savų žiūrovų akivaizdoje 71:73 (17:20, 19:14, 18:20, 17:19) turėjo pripažinti Stambulo „Anadolou Efes“ (4/2) komandos pranašumą.

Per 19 minučių (18:47) Linas Kleiza nepelnė nė taško (0/1 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, 3 sykius prasižengė ir surinko -4 balus.

„EA7 Emporio Armani“: Danielis Hackettas ir Marshonas Brooksas po 18, Samuardo Samuelsas 16, Joe Raglandas 14 taškų.

„Anadolou Efes“: Stratos Perperoglou 18, Milko Bjelica 15, Thomasas Heurtelis po 10 taškų.