Antradienį savo aikštėje nuo „Žalgirio“ skaudų antausį gavę „Barcelonos“ krepšininkai Milane buvo kupini ryžto atsigriebti. Tai jie sėkmingai darė pirmame kėlinyje (22:17), o antrajame spurtavę 12:2 aikštės šeimininkus įstūmė į gilią duobę.

Svečiams pirmaujant 34:19 „Armani Olimpia“ krepšininkai tarsi atsitokėjo ir ėmė visais įmanomais būdais kabintis į rungtynes – įpusėjus dvikovai rezultatas buvo lygus 39:39.

Po didžiosios pertraukos vėl pabėgti ketinusius katalonus sėkmingai stabdė abu Milano ekipos lietuviai A. Gudaitis ir M. Kalnietis. Trečiojo kėlinio pabaigoje aikštės šeimininkų atakų smaigalyje nuolat atsidurdavęs Lietuvos rinktinės įžaidėjas varė varžovus į neviltį.

Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, kurioje pirmuoju smuiku grojo ir M. Kalnietis.

Geriausias savo rungtynes šį sezoną žaidusį lietuvį taškų medžioklėje efektyviai pakeitė Jordanas Theodore'as. Likus žaisti mažiau 2 min. M. Kalniečio metimą pataisęs A. Gudaitis Milano komandos pranašumą padidino iki 7-ių taškų, o jau kitoje atakoje – iki 9-ių – 74:65.

„Barcelona“ pelnė 6 taškus be atsako, tačiau paskutinių minučių dramoje pergalės „Armani Olimpia“ žaidėjai iš rankų neišleido.

Lemiamais momentais komandą į priekį traukęs M. Kalnietis sužaidė geriausias savo rungtynes šį sezoną Eurolygoje. Įžaidėjas per 19 min. pelnė 14 taškų (6/9 dvitaškiai, 2/2 baudos) atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir surinko 16 naudingumo balų.

A. Gudaitis per 18 min. pelnė 7 taškus (3/6 dvitaškiai, 1/4 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 15 naudingumo balų.

Milano „Armani Olimpia“: Jordanas Theodore'as 19 (5 atk.k., 7 rez.p.), Mantas Kalnietis 14 (6/9 dvitaškiai, 2/2 baudos), Kalebas Tarczewskis 11 (8 atk.k.), Dairis Bertanis 9, Amathas M'Baye 8, Artūras Gudaitis 7 (11 atk.k.), Vladimiras Micovas 6.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro ir Thomas Heurtelis (7 rez.p.) po 13, Pau Ribas 12, Ante Tomičius 7.

Kitos ketvirtadienio Eurolygos rungtynės

Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/2) – Tel Avivo „Maccabi“ (2/2) 87:84 (19:24, 20:25, 23:12, 25:23).

Belgrado „Crvena Zvezda“: Tayloras Rochestie 22, Jamesas Feldeine'as 19 (8 rez.p.), Milko Bjelica 16.

Tel Avivo „Maccabi“: Deshaunas Thomas 28, Pierre Jacksonas 14, Michaelas Rollas ir Jonahas Boldenas po 11.

Pirėjo „Olympiacos“ (4/0) – Maskvos srities „Chimki“ (3/1) 92:75 (22:20, 27:20, 25:15, 18:20).

Pirėjo „Olympiacos“: Nikola Milutinovas 17, Georgios Printezis 15, Hollisas Thompsonas 12, Janis Strelniekas 10.

Maskvos srities „Chimki“: Aleksejus Švedas 23 (1/8 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 9/9 baudos, 5 rez.p.), Thomas Robinsonas 19 (11 atk.k.), Jamesas Andersonas 13.

Eurolygoje nesuklupusios išliko tik dvi komandos – Madrido „Real“ ir Pirėjo „Olympiacos“.