Šeimininkams nepadėjo nei rezultatyvus Carmelo Anthony ir Kristapo Puorzingio žaidimas, nei tai, kad prie ekipos vairo stovėjo naujasis treneris – Kurtis Rambisas, pakeitęs Dereką Fisherį.

Aidint ketvirto kėlinio sirenai pratęsimą galėjo išplėšti Langstonas Galloway, tačiau jo tolimas metimas tikslo nepasiekė ir pergalė atiteko Wizards“, kurie šiame mače pataikė net 16 tritaškių iš 26-ių (62 proc.), kai „Knicks“ – perpus mažiau (8 iš 26-ių, 31 proc.).

Dar vieną gerą pasirodymą surengė 20-metis puolėjas iš Latvijos K. Puorzingis, per 30 minučių surinkęs 20 taškų (6/8 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavęs 3 varžovų metimus.

Ypač įspūdingą epizodą latvis sukūrė trečio kėlinio viduryje, kai, stovėdamas nugara į krepšį, klaidinančiu judesiu, kad atliks perdavimą, sustingdė Jaredą Dudley, atliko verpstę ir sugrūdo kamuolį per apgautam komandos draugui į pagalbą atskubėjusį lenką Marciną Gortatą.

„Knicks“: Carmelo Anthony 33 (9/16 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 6/6 baudos, 13 atk. kam.), Kristapas Puorzingis 20, Langstonas Galloway ir Robinas Lopezas po 14, Arronas Afflalo 11 taškų.

„Wizards“: Johnas Wallas 28 (3/5 tritaškiai, 17 rez. perd.), Bradley Bealas 26 (5/8 tritaškiai), Marcinas Gortatas (10 atk. kam.) ir Jaredas Dudley (4/5 tritaškiai) po 14, Otto Porteris 13 taškų (3/3 tritaškiai).

Kitų antradienio NBA rungtynių rezultatai:

Majamio „Heat“ (29/24) – San Antonijaus „Spurs“ (44/8) 101:119 (24:20, 23:34, 28:31, 26:34).

„Spurs“ iškovojo penktą pergalę iš eilės.

Ketvirto kėlinio viduryje iš aikštės už neleistiną mostą alkūne prieš Bobaną Marjanovičių buvo išvytas Hassanas Whiteside'as.

„Heat“: Dwyane'as Wade'as 20, Chrisas Boshas 18, Hassanas Whiteside'as 14, Beno Udrihas 13, Luolas Dengas 11, Goranas Dragičius 10 taškų.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as 28, Kawhi Leonardas 23, Danny Greenas 15, Bobanas Marjanovičius 11 (13 min.), Jonathonas Simmonsas 10 taškų.

Milvokio „Bucks“ (21/32) – Bostono „Celtics“ (32/23) 112:111 (26:30, 27:24, 40:20, 19:37).

„Bucks“: Gregas Monroe 29 (12 atk. kam.), Khrisas Middletonas 20, Michaelas Carteris-Williamsas 16, Giannis Antetokounmpo ir Jerrydas Baylessas po 14 taškų.

„Celtics“: Avery Bradley ir Jae Crowderis po 18, Isaiah Thomas ir Kelly Olynykas po 15, Jonas Jerebko 13, Marcusas Smartas 12 taškų.

Dalaso „Mavericks“ (29/26) – Jutos „Jazz“ (26/25) 119:121 (29:21, 29:30, 29:27, 23:32; 9:11) po pratęsimo.

„Jazz“ laimėjo septintą kartą iš eilės ir Vakarų konferencijoje pakilo jau į septintą vietą.

„Mavericks“: Chandleris Parsonsas 24, Deronas Williamsas 23, Dirkas Nowitzkis ir Raymondas Feltonas po 17, Wesley Matthewsas 16 taškų.

„Jazz“: Rodney Hoodas 29, Gordonas Haywardas 20, Derrickas Favorsas 16, Rudy Gobertas 14 (10 atk. kam.), Trey Lylesas 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)