Antrosios ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos po savaitės pralaimėjusių komandos sporto salėse.

Sunkiausiai pergalę aikštės šeimininkai pasiekė uostamiestyje. Pilnos sudėties Klaipėdos universiteto (KU) komanda savo arenoje per paskutinį ketvirtį sugebėjo išbarstyti 19 taškų pranašumą, tačiau po dviejų pratęsimų 117:112 (23:21, 27:7, 24:27, 11:30, 12:12, 20:15) įveikė Mykolo Romerio universiteto (MRU) studentus.

Klaipėdiečiai, vedami „Neptūno“ krepšininkų Mariaus Kasiulevičiaus, Mindaugo Mockaus, Remigijaus Trakimo ir Deivydo Gailiaus, rungtynes pradėjo sėkmingiau – 10:5, 15:9. Tačiau netrukus kelis kartus paeiliui suklydo, o tuo pasinaudoję teisininkai po Pauliaus Parachomiko tritaškio sušvelnino rezultatą iki dviejų taškų – 21:23.

Antrajame ketvirtyje aikštės šeimininkai gerokai suaktyvino gynybą ir paspartino žaidimo tempą. Tai davė akivaizdžių rezultatų – jau po dviejų minučių komandas skyrė dviženklė taškų persvara, o į didžiąją pertrauką klaipėdiečiai iškeliavo pirmaudami net 22 taškais – 50:28.

Trečiąjį kėlinį uostamiesčio krepšininkai nuolat palaikė 15–19 taškų pranašumą ir prieš lemiamą kėlinuką turėjo gana tvirtą 19 taškų persvarą – 74:55.

Bet ketvirtajame kėlinyje MRU atstovai nenuleido rankų, aršiai kovojo dėl kiekvieno kamuolio, kibiai gindamiesi privertė klaipėdiečius klysti ir po truputį vijosi varžovus. Kėlinio viduryje komandas skyrė 8 taškai – 77:69. O iki ketvirtojo kėlinio paskutinę minutę MRU krepšininkas Marius Pačiukonis taikliu tritaškiu metimu išlygino rezultatą (85:85) ir išplėšė pratęsimą.

Pratęsimą sėkmingiau pradėjo teisininkai – 5:0. Tačiau netrukus po tolimą metimą realizavo KU atstovai: D. Gailius ir Mindaugas Valaitis. Po 5 minučių nervų karo švieslentė vėl rodė lygų rezultatą – 97:97.

Tuomet jau iniciatyvos ėmėsi klaipėdiečiai. Po trijų paeiliui sėkmingų atakų jau atrodė, kad KU krepšininkai vargo nebeturės, tačiau tuoj pat prabudo MRU ekipos snaiperiai P. Parachomikas ir M. Paciukonis ir likus 1 minutei pajūrio atstovai pirmavo vos vienu tašku – 108:107.

Tačiau netrukus po taiklų tolimą metimą KU ekipai įmetė „Naftos-Uni-Laivitės“ krepšininkas M. Valatis ir neptūnietis D. Daunys. Teisininkai dar bandė padėtį gelbėti pražangomis, tačiau pakeisti rungtynių baigties jau pritrūko laiko.

KU: Deivydas Gailius 31 taškas (5/7 tritaškiai, 14 atk. kam.), Mindaugas Mockus 21, Mindaugas Valaitis 18 (7 atk.kam.), Remigijus Trakimas (10 atk. kam.) ir Marius Kasiulevičius po 15.

MRU: Paulius Parachomikas 30 (6/8 tritaškiai, 10 atk. kam.), Marius Paciukonis 28 (8 atk. kam.), Šarūnas Kulevičius ir Tomas Ambrasas po 11, Tomas Steikūnas 10.

Čempionės titulą ginanti Vytauto Didžiojo Universiteto (VDU) ekipa ketvirtfinalį pradėjo nelengva pergale namuose. Aštuoniese žaidę VDU studentai tik rungtynių pabaigoje 91:80 (23:26, 22:19, 21:21, 25:14) palaužė Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) krepšininkus.

VDU: Jonas Mačiulis 30 (3/9 tritaškiai, 14 atk. kam.), Mantas Kalnietis 18 (6 rez. perd., 6 kld.), Tomas Rakauskas ir Rokas Grinius po 12, Karolis Kalvaitis 9.

VGTU: Andrius Fiodorovas 14, Mindaugas Norkus ir Martynas Girnius po 13, Rimvydas Stankevičius ir Vitalijus Lukša po 8.

Trečiąją vietą po reguliaraus sezono užėmusi Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) komanda taip pat pergalingai pradėjo ketvirtfinalio varžybas. Kauniečiai namuose rezultatu 90:74 (25:19, 21:18, 25:20, 19:17) nugalėjo Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) studentus.

LKKA: Artūras Milaknis 37 (tritaškiai 7/13), Vidmantas Užkuraitis (7 rez. perd.) ir Raimundas Danys po 18, Paulius Kleiza 11 (tritaškiai 2/8).

VPU: Tadas Šablinskas 23 (16 atk. kam., 6 kld.), Janas Jurgo 20 (7 atk. kam., 7 kld.), Evaldas Saldukas 12, Aurimas Lukauskis 11.

Pergale Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) ketvirtfinalį pradėjo ir Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkai. Jie savo aikštėje po gan atkaklios kovos 81:67 (16:22, 28:11, 17:15, 20:19) palaužė Lietuvos žemės ūkio universiteto (LŽŪU) studentus.

KTU: Arminas Šaulys 19, Edgaras Stanionis 18 (10 atk. kam.), Mantas Mateika 12 (7 atk. kam.), Laurynas Pečiukaitis 10 (10 rez. perd.).

LŽŪU: Marius Giedraitis 20 (9 atk. kam., metimai 5/16), Modestas Šidlauskas 12 (8 atk. kam), Simonas Skužinskas 10 (tritaškiai 2/11), Vygintas Grinis 9 (5 rez. perd.).