Geležinkeliečiai trečiose pusfinalio serijos rungtynėse svečiuose 70:74 (21;19, 23:12, 11:29, 15:14) nusileido Kazanės UNIKS ir buvo eliminuoti iš tolesnės kovos sausu rezultatu 0:3.

Įdomu, kad po dviejų kėlinių „Loko“ pirmavo taškų 13 skirtumu (44:31), tačiau po didžiosios pertraukos įjungė stabdį ir trečią ketvirtį pralaimėjo net 11:29.

Beveik 36 minutes žaidęs Mindaugas Kuzminskas įmetė 13 taškų (2/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškis, 6/6 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 12 naudingumo balų.

Nigelas Williamsas-Gossas svečiams pasiūlė 17 (7 atk. kam., 7 rez.), o Grigorijus Motovilovas – 14 taškų.

Mantas Kalnietis dvikovai registruotas nebuvo.

Abu lietuviai jau galės krautis lagaminus į Lietuvą, nes VTB lygoje mažasis finalas dėl bronzos nevyksta.

Primename, kad kitoje pusfinalio poroje Maskvos CSKA 2:1 yra priekyje prieš Sankt Peterburgo „Zenit“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)