Abu lietuviai rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio. Nuo jo pakilęs M. Kalnietis per aikštėje praleistas 26 minutes pelnė 13 taškų (5/8 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 4, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 21 naudingumo balą.

S. Jasaičiui mačas susiklostė ne taip sėkmingai. Per 30 minučių puolėjas surinko 2 taškus (1/4 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 4, perėmė ir prarado po vieną kamuolį, blokavo varžovo metimą, prasižengė triskart, išprovokavo 2 pražangas ir liko su 0 naudingumo balų.
Mantas Kalnietis

„Lokomotiv-Kuban“: 13 - Mantas Kalnietis, po 8 - Andrejus Zubkovas ir Richardas Hendrixas, 7 - Aleksas Maričius, 6 - Sergejus Bykovas.

„Maccabi Electra“: po 14 - Joe Inglesas (10 atk. kam., 4 rez. perd., 6 išpr. praž., 30 naud. bal.) ir Ricky Hickmanas (6 rez. perd.), 11 - Jamesas Shawnas, 10 - Sofoklis Schortsanitis, 9 - Davidas Blu (6 atk. kam.).

Jonas Mačiulis

Kitose grupės rungtynėse labai sunkią pergalę iškovojo Graikijos čempionas Atėnų „Panathinaikos“ (2/1) klubas su Jonu Mačiuliu, Belgrade po pratęsimo 90:86 (22:26; 11:22; 15:8; 26:18; 16:12) palaužė vietos „Crvena Zvezda“ (0/3) krepšininkų pasipriešinimą.

Svečiai iš Graikijos susitikimą pradėjo labai vangiai ir prieš antrą rungtynių dalį turėjo net 15 taškų deficitą, tačiau po pertraukos susiėmė, išplėšė pratęsimo, o galiausiai ir pergalę.

Lietuvis buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių. Starto penkete rungtynes pradėjęs puolėjas per 34 minutes pelnė 16 taškų (1/2 dvit., 3/6 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 4, perėmė 2 ir prarado 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus pažeidė taisykles, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir surinko 17 naudingumo balų.

„Crvena Zvezda“: 19 - Blake'as Schilbas (5 rez. perd.), 17 - Charlesas Jenkinsas, 14 - Jaka Blažičius, 12 - Raško Katičius, 10 - Ivanas Radenovičius.

„Panathinaikos“: 26 - Nikos Pappas, 14 - Jonas Mačiulis, 13 - Mike'as Batiste'as, 12 - Dimitris Diamantidis (9 rez. perd., 12 išpr. praž.).