Rungtynes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ ekipa pradėjo tokiu penketuku: Sakellie Daniels, Greta Šniokaitė, Kristina Vengrytė, Brigid Bowley ir Vita Žilinskaitė.

Rungtynes pradžia sėkmingesnė buvo Vilniaus klubui (7:3), tačiau šeimininkių ekipa greitai sumažino atsilikimą (7:6). „Kibirkšties-Tichės-IKI“ merginos nesutriko ir kėlinio pabaigoje susikrovė devynių taškų pranašumą (12:21).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Rūtos“ krepšininkės. Sužaidus kelias minutes, skirtumas sumažėjo (24:21). Kėlinio pabaigoje „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda šiek tiek padidino pranašumą (34:29), o komandos išėjo ilsėtis jas skiriant šešiems taškams (42:36).

Trečio kėlinio pradžioje „Kibirkšties-Tichės-IKI“ ekipa išsiveržė į priekį dviženkliu taškų skirtumu (49:38). Nors skirtumas vėliau vėl tapo vienženklis, tačiau Vilniaus klubas užtikrintai laiko žaidimo gijas savo rankose (54:45). Kėlinys pasižymėjo agresyvia gynyba ir mažu rezultatu.

Ketvirtame kėlinyje, sužaidus tris minutes, komandos vėl skyrė 10 taškų (60:50). Netrukus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda padidino pranašumą iki 15 taškų (65:50). Likus žaisti tris minutes skirtumas aptirpo iki šešių taškų (68:62).

Kitame mače pirmenybių lyderės Kauno „VIČI-Aistės“ svečiuose sutriuškino Kauno rajono „Sirena“ 80:46 15:17, 23:13, 17:11, 25:5). Nors Sirenos laimėjo pirmą kėlinį toliau pasipriešinti favoritėms nesugebėjo.

Trečiame susitikime Kauno „LKKA-Aistės“ namuose laimėjo prieš Marijampolės „Sūduvą“ 66:46 (19:17, 13:14, 15:8, 19:7).

„Rūta“ - „Kibirkštis-Tichė-IKI“ - 68:75 (12:21, 24:21, 12:9, 23:21).

„Rūta“: Volga Ziuzkova 21 (7 atk. kam., 8 rez. perdav., 5 per. kam., 5 klaid.), Volga Kapylova 19 (9 atk. kam., 5/13 dvitaškiai, 3/10 tritškiai), Sandra Baliutavičiūtė 13 (9 atk. kam., 3/8 baudos), Silvija Kuodienė 9 (1/6 tritaškiai, 3 klaid.), Lidija Panasiuk 6 taškai (9 atk. kam.).

„Kibirkštis-Tichė-IKI“: Brigid Bowley 13 (10 atk. kam., 6/11 dvitaškiai, 1/1 baudos), Kristina Vengrytė ir Greta Šniokaitė (9 atk. kam., 4 rez. perdav., 2 per. kam.) po 12, Santa Dreimanė (3/4 tritaškiai) ir Sakellie Daniels (7 atk. kam., 11 rez. perdav.), 7 per. kam., 8 klaid., 5/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos) po 11, Šarūnė Povilionytė (3 atk. kam., 2 rez. perdav., 2/5 tritaškiai) ir Sigita Galdikaitė (8 atk. kam.) po 8 taškus.

„Sirenos“ - Kauno „VIČI-Aistės“ - 46:80 (17:15, 13:23, 11:17, 5:25.

„Sirenos“ Rasa Žemantauskaitė 21, Indrė Dudėnaitė ir Eglė Tarasevičiūtė po 6 taškus.

„VIČI-Aistės“: Mantė Kvederavičiūtė 17, Vita Kuktienė 16, Tatjana Lichtarovič 15 taškų.

„LKKA-Aistės“ - „Sūduva“ - 66:46 (19:17, 13:14, 15:8, 19:7).

„LKKA-Aistės“: Jolanta Marmienė 16, Laura Svarytė 14, Neringa Skadaitė 13 taškų.

„Sūduva“: Tatjana Melnikova 17, Margarita Bulanova 11, Monika Aleksaitė 7 taškai.