Rungtynes komandos pradėjo vienodai (7:7), tačiau kėlinio viduryje Lino Šalkaus vadovaujamos Kauno rajono krepšininkės įgijo trijų taškų pranašumą (13:16). Po dešimties minučių kovos „Kibirkštis-VIČI“ atsilikinėjo vienu tašku (18:19).

Antrą kėlinį geriau pradėjo Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės vadovaujamos vilnietės. Sostinės krepšininkės suaktyvino gynyba ir išsiveržė į priekį (31:27). Žaidimą savo rankose laikiusios „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės po dvidešimties minučių kovos pirmavo penkiais taškais (36:31).

Trečiame kėlinyje Vilniaus komanda pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklę persvarą, o paskutinę ketvirčio sekundę puikų reidą atliko ir du taškus pelnė Hollie Mershon.

Tačiau paskutiniame kėlinyje Kauno rajono komanda įrodė, jog nežada pasiduoti. Šeimininkės spurtavo 8-0 ir išsiveržė į priekį (46:47). Tačiau tada keturis taškus iš eilės pelnė Greta Šniokaitė, nesportine pražanga buvo nubausta Kornelija Balčiūnaitė, po krepšiais dominavo Lina Pikčiutė ir „Kibirkštis-VIČI“ pasiekė pirmą oficialią sezono pergalę – 59:52.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Greta Šniokaitė. Gynėja per 27 minutes pelnė 14 taškų.

Lina Pikčiutė įmetė 13, Ieva Krastina 10, Rima Valentienė 8 taškus.

Trenerės sprendimu aikštėje nepasirodė Mantė Kvederavičiūtė, Eglė Šniokaitė ir Ieva Šimkutė.

Kauno rajono komandoje Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė įmetė 21, o Iveta Šalkauskė surinko 13 taškų.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ komanda žais spalio 25 dieną Vilniuje su Klaipėdos „Fortūnos“ ekipa.

Kitų penktadienio rungtynių rezultatai:

Marijampolės „Sūduva“ – Vilniaus „Jaunieji talentai“ 98:36 (32:13, 21:11, 21:8, 24:4).

„Sūduva“: Rita Milieškienė 20, Olena Staščiuk 19, Sabine Dukate 13 taškų.

„Jaunieji talentai“: Laura Juškaitė 11, Austėja Širšinaitytė 7 taškai.

Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ – Šiaulių „Rūta-Universitetas“ 64:41 (19:15, 19:7, 7:10, 19:9).

„Aistės-LSU-Paradis“: Jolanta Marmienė, Neringa Skadaitė ir Laura Svarytė po 11 taškų.

„Rūta-Universitetas“: Katerina Kašlei 15, Urtė Bukauskaitė 7 taškai.

Klaipėdos „Fortūna“ – Utenos „Utena“ 63:46 (9:15, 20:3, 22:17, 12:11).

„Fortūna“: Gabrielė Gutkauskaitė 20, Lina Aglinskaitė 17 taškų.

„Utena“: Irma Raugaitė 18 taškų, Vita Žilinskaitė 9 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)