„Sūduvos“ gretose debiutavusi Iveta Šalkauskė pataikė du tolimus metimus pirmojo kėlinuko pradžioje ir labiausiai prisidėjo prie aikštelės šeimininkių susikrautos 6 taškų persvaros - 12:6. Linos Aglinskaitės ir Monikos Grigalauskytės vedama „Fortūna“ perėmė iniciatyvą, persvėrė rezultatą ir nutolo vieno metimo atstumu. Po minutės pertraukėlės situacija aikštelėje nesikeitė. Ketvirčiui baigiantis, tikslą pasiekė Agnės Černeckytės tritaškis, po kurio viešnių pranašumas išaugo iki 6 taškų - 16:22.

Didžiąją lygaus ir labai atkaklaus antrojo kėlinuko dalį Klaipėdos komanda pirmavo 3-5 taškų persvara. Po Kristės Druskytės dvitaškio ir vieno Justinos Matuzonytės metimo viešnios susikrovė 9 taškų persvarą (27:36), tačiau prieš didžiąją pertrauką „Sūduva“ spurtavo, sumažino deficitą iki minimumo.

Išlyginti rezultatą Marijampolės komandai pavyko trečiojo ketvirčio viduryje, bet po ilgos pertraukos išsiveržti į priekį pasisekė tik jam baigiantis, kai tritaškį pataikė Ela Briedytė (52:51). Aikštelės šeimininkės pirmavo labai trumpai. Gabrielė Gutkauskaitė atsakė tokiu pat taikliu metimu, o M.Grigalauskytė pridėjo dvitaškį, sugrąžindamos persvarą „Fortūnai“

Ketvirtajame kėlinuke likus žaisti 6 minutes, G. Gutkauskaitė perėmė kamuolį ir pelnė lengvus taškus greitoje atakoje, padidinama klaipėdiečių pranašumą iki 8 taškų - 54:62. Iniciatyvos „Sūduvos“ gretose ėmėsi komandos naujokės I. Šalkauskė ir Š. Butler. Daugiausiai jų pastangomis marijampolietės per tris minutes ne tik pasivijo, bet ir aplenkė varžoves - 67:66. Pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų. Likus žaisti mažiau nei minutę, L. Aglinskaitė dvitaškiu vėl išvedė savo komandą į priekį - 69:70. Po minutės pertraukėlės tikslą pasiekė vienintelis iš šešių R. Milieškienės tolimas šūvis. Jis tapo lemiamu, nes per likusį laiką klaipėdietės dukart prarado kamuolį ir rungtynių išgelbėti nesugebėjo.

„Sūduvai“ R. Milieškienė pelnė 19, S. Baliutavičiūtė - 15, I. Šalkauskė - 13 taškų.

„Fortūną“ į priekį vedė 17 taškų įmetusi L. Aglinskaitė bei po 16 taškų pridėjusios G. Gutkauskaitė ir M. Grigalauskytė.

Trenerė Ramunė Kumpienė („Fortūna“): „Merginos išties šauniai kovėsi, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje pergalę iš mūsų rankų išplėšė Ritos Milieškienės taiklus tritaškis. Gaila, pritrūko tiek nedaug. Po rungtynių ir Marijampolės krepšinio sirgaliai mums sakė - išties gražiai žaidėte, tad turėtų būti skaudu pralaimėti rungtynių pabaigoje. Merginoms priekaištų neturiu, jos tikrai stengėsi. Mūsų žaidimą antroje rungtynių pusėje ribojo startinio penketo žaidėjų - Eglės Šikšniūtės, L. Aglinskaitės ir K. Druskytės pražangos. Jos buvo prasižengusios po keturis kartus“.