Pirmajame kėlinyje abi komandos rungtyniavo labai nerezultatyviai ir taškus rinko itin sunkiai. „Utenos“ ekipa per pirmąsias 10 minučių realizavo vos 3 metimus iš 19 (16 proc.) ir atsiliko nuo vilniečių – 6:9.

Antrajame ketvirtyje viešnios toliau strigo puolimo ir „Kibirkšties“ krepšininkės sėkmingai tuo sėkmingai naudojosi – sužaidus 5 minutes įgijo 9 taškų pranašumą – 22:13. Amžinai nepataikyti negali ir „Utena“ šią taisyklę patvirtino – laimėjusi atkarpą 9:0 išlygino rezultatą – 22:22. Netrukus LMKL čempionės ir išsiveržė į priekį, bet Gabijos Meškonytės metimas išlygino rezultatą ir ekipos į rūbinę iškeliavo esant tokiam rezultatui – 24:24.

Po didžiosios pertraukos Alfredo Vainausko auklėtinės perėmė iniciatyvą ir ėmė tolti – 26-ąją minutę skirtumas išaugo iki 9 taškų – 40:31. „Kibirkšties“ komanda pakeitė gynybos sistemą ir per 4 minutes nepraleido nė taško, tad prieš lemiamą atkarpą gerokai priartėjo – 37:40.

Uteniškės pro šalį šaudė ir ketvirtajame kėlinyje prabėgus 4 minutėms, o tuo pasinaudojusios varžovės jau buvo priekyje – 43:40. Nors Rita Milieškienė tritaškiu atstatė pusiausvyrą (43:43), „Kibirkštis“ spurtavo 8:0 – 51:43. Likus žaisti 2 minutes „Utena“ ėmė gelbėtis – pelnė 5 taškus iš eilės – 51:54.

Likus 34 sekundėms Rima Valentienė pataikė tritaškį su varžovės pražanga ir jau viešnios atsidūrė arčiau pergalės – 55:54. „Kibirkšties“ ataka buvo nesėkminga, o R. Milieškienė realizavo abi baudas – 57:54.

Vilnietės dar pataikė dvitaškį, R. Milieškienės ranka vėl nedrebėjo metant baudas (59:56), o desperatiškas G. Meškonytės tolimas metimas skriejo pro šalį ir finalinė sirena paskelbė „Utenos“ triumfą.

„Kibirkštis“: L. Juškaitė 18 (6 atk. kam.), J. Kraujūnaitė 9, G. Meškonytė ir E. Šniokaitė po 6 taškus.

.„Utena“: M. Solopova 15 (6/17 met., 4 blk.), R. Milieškienė 11 (6 atk. kam.), I. Šimkutė 10 (5 atk. kam.), M. Kvederavičiūtė 9.

Solidus S.Okockytės debiutas pažymėtas įtikinama „Hoptrans-Sirenų“ pergale

Įtikinamą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) įsirašė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (5/4), kurios antrą kartą šį sezoną 96:65 (31:15, 24:18, 23:18, 18:14) pranoko Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (1/10) komandą.

Šiame susitikime sėkmingai „Hoptrans-Sirenų“ gretose debiutavo praėjusią savaitę prie komandos prisijungusi Santa Okockytė, kuri buvo rezultatyviausia ir pelnė 25 taškus.

Rungtynių pradžia buvo apylygė abiems komandos ir sužaidus 3 minutes rezultatas buvo lygus – 7:7. „Hoptrans-Sirenos“ sužaidusios sėkmingą atkarpą puolime 9:0 greitai šovė į priekį – 16:7. Besibaigiant kėliniui kaunietės susikrovė ir dviženklį pranašumą (23:13), o ketvirtį baigė pirmaudamos 31:15.

Antrajame kėlinyje „Šiaulių-Universiteto“ ekipai ir toliau sunkiai sekėsi stabdyti šeimininkes, kurios įpusėjus kėliniui turėjo jau 26 taškų pranašumą – 45:19. Šiaulietės sunkiai rado priešnuodžių prieš Kauno ekipos puolimą ir nors kėlinį pralaimėjo tik 18:24, tačiau „Hoptrans-Sirenoms“ tai nesutrukdė išlaikyti solidžios persvaros prieš antrąją rungtynių dalį – 55:33.

Po didžiosios pertraukos šiaulietės buvo sumažinusios atsilikimą iki 18 taškų (43:61), tačiau 13:4 atkarpą laimėjusios „Hoptrans-Sirenos“ ir vėl susikrovė įtikinamą pranašumą – 74:47. 27 taškų persvarą kaunietės išlaikė ir prieš paskutinį ketvirtį – 78:51.

Paskutinės dešimt minučių buvo tik formalumas. „Hoptrans-Sirenos“ išlaikė įtikinamą pranašumą iki mačo pabaigos ir išlaikę solidžią persvarą šventė pergalę – 96:65.

„Hoptrans-Sirenos“: S. Okockytė 25 (5 atk. kam.), G. Jasiunskaitė 15, I. Prėskienytė (6 atk. kam.) 10, R. Knyzaitė 9.

„Šiauliai-Universitetas“: D. Miller (6 kld.) 25, S. Kuodienė (8 atk. kam.) 17, G. Šegždaitė (5 atk. kam., 7 kld.) 8.