Nuo pirmųjų minučių į priekį išsiveržusios viešnios Kauno r. komandai pirmauti neleido nei karto. Daugiausiai Gabrielės Gutkauskaitės rezultatyvaus žaidimo dėka „Fortūna“ spurtavo pirmojo kėlinuko viduryje ir susikrovė 9 taškų pranašumą (6:15).

Nepaprastą kovingumą visų atkrintamųjų varžybų metu demonstravusios „Hoptrans-Sirenos“ rankų nenuleido. Antrojo kėlinuko pradžioje minutės pertraukėlės prašyti teko trenerei Ramunei Kumpienei, nes jos vadovaujamų krepšininkių puolimas ėmė strigti. Varžovių gynybą prasiveržimais draskiusi Santa Okockytė dvitaškiu sumažino komandos atsilikimą iki minimumo, o galėjusi savo komandą išvesti į priekį Kornelija Balčiūnaitė pataikė tik vieną baudos metimą - 21:21, sužaidus penkias minutes.

Persilaužimas rungtynėse įvyko iš karto po didžiosios pertraukos. Antrąją rungtynių dalį „Fortūną“ pradėjo labai galingai, neleisdama varžovės pelnyti taškų beveik septynias minutes. „Hoptrans-Sirenoms“ nepadėjo ir Lino Šalkaus paprašyta minutės pertraukėlė. Monikos Grigalauskytės ir Eglės Šikšniūtės vedama uostamiesčio komanda susikrovė solidžią 17 taškų persvarą - 28:45.

Paskutinės 10 minučių liko formalumu. Nepaisant visų aikštelės šeimininkių pastangų, ilgesnį atsarginių suolelį turėjusios klaipėdietės pergalės iš rankų nepaleido ir išsaugojo galimybės kovoti dėl apdovanojimų.

„Hoptrans-Sirenoms“ S. Okockytė ir R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė surinko po 13, A. Baronėnaitė - 10 taškų.

„Fortūnos“ gretose rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidė E. Šikšniūtė, pelniusi 23 taškus. L. Aglinskaitė (10 atk. kamuolių) pridėjo 14, G. Gutkauskaitė (7 rez. perdavimai) - 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)