Nuo pirmųjų minučių vyko atkakli kova ir sužaidus 3 minutes rezultatas buvo lygus – 6:6. Nors įpusėjus ketvirčiui ir toliau nei viena komanda į priekį neišsiveržė (9:9), tačiau spurtą 7:0 surengusi „Sūduva“ atitrūko nuo varžovių – 16:9. Septynių taškų pranašumą viešnioms pavyko išlaikyti ir po pirmojo kėlinio – 18:11.

6 taškais ketvirtį pradėjusi Rima Valentienė leido „Utenai“ sumažinti deficitą iki minimumo (17:18), o po dar vieno taiklaus snaiperės tolimo metimo šeimininkės išsiveržė į priekį – 20:19. Likus iki kėlinio pabaigos žaisti 3 minutes, rezultatas buvo lygus (26:26), tačiau uteniškės laimėjo atkarpą 8:1 ir prieš didžiąją pertrauką buvo priekyje – 34:27.

Trečią ketvirtį marijampolietės pradėjo 7 taškais be atsako ir išlygino rezultatą – 34:34. Uteniškės po šalto dušo atsigavo ir per likusią kėlinio dalį sugebėjo išsiveržti į priekį – 44:41. Baigiantis kėliniui „Sūduva“ sumažino atsilikimą iki minimumo (45:46), o prieš lemiamą ketvirtį ir išsiveržė į priekį – 51:49.

Paskutinį kėlinį sėkmingiau pradėjo viešnios (54:49), tačiau „Utena“ varžovėms pabėgti neleido ir rezultatą išlygino – 57:57. Likus žaisti kiek mažiau nei pusę ketvirčio, „Sūduva“ vėl pabėgo į priekį – 64:57. Nors viešnios ilgą laiką buvo nepavejamos vienu metimu, bet likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, „Utena“ rezultatą išlygino – 66:66. Likus žaisti 22 sekundes, priekyje buvo „Utena“ (73:71), tačiau „Sūduva“ rezultatą išlygino – 73:73. Visgi paskutinę sekundę Mantė Kvederavičiūtė pelnė du taškus ir išplėšė uteniškėms pergalę – 75:73.

„Utena“: M. Solopova (8 atk. kam., 6 rez. perd.) 19, R. Valentienė 14, K. Alminaitė (7 atk. kam.) ir G. Mažionytė po 10 taškų.

„Sūduva“: I. Šalkauskė (10 atk. kam.) 22, L. Svarytė 20, S. Baliutavičiūtė (8 atk. kam.) 14, A. Gabalytė (7 rez. perd.) 13 taškų.

Pergale svečiuose džiaugėsi Klaipėdos „Fortūna“ (2/5), kuri 71:51 (22:12, 9:16, 21:9, 19:14) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0/8) krepšininkes.

Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė „Fortūnai“, kuri įpusėjus kėliniui pirmavo net 10:2. Kėlinio pabaigoje klaipėdietės susikrovė ir 13 taškų pranašumą (21:8) bei pasibaigus pirmajam ketvirčiui dviženklę persvarą išlaikė – 22:12.

Antrą kėlinį 6 taškais be atsako pradėjo šiaulietės ir ištirpdė turėtą deficitą iki 4 taškų – 18:22. Likus žaisti iki kėlinio pabaigos 3 minutes, „Šiaulių-Universiteto“ deficitas buvo vos taškas (23:24), o netrukus rezultatas tapo lygus – 26:26. Ketvirtį sėkmingiau baigė „Fortūna“ ir išlaikė pranašumą – 31:28.

Po didžiosios pertraukos į priekį šovė „Fortūna“, kuri laimėjo atkarpą 15:5 ir likusi žaisti iki kėlinio pabaigos vėl turėjo 13 taškų pranašumą – 46:33. Klaipėdietės per likusią kėlinio dalį šiaulietėms priartėti neleido ir prieš paskutinį ketvirtį pirmavo įtikinamai – 52:37.

Paskutinį kėlinį 6 taškais be atsako pradėjo klaipėdietės ir dar labiau atitrūko – 58:37. Per likusią mačo dalį „Šiauliai-Universitetas“ spurto jau nebesurengė, o įtikinamą pranašumą iki kėlinio pabaigos išlaikiusi „Fortūna“ šventė pergalę – 71:51.

„Šiauliai-Universitetas“: A. Tamutytė (9 atk. kam.) 13, S. Kuodienė 9, D. Miller ir U. Bukauskaitė po 7 taškų.

„Fortūna“: J. Matuzonytė (8 atk. kam.) ir S. Dobrovolskytė po 16, K. Druskytė (11 atk. kam.) 14, R. Daraškevičiūtė 10 taškų.