Rungtynes spurtu pradėjo „Hoptrans-Sirenos“ ir susikrovė 10 taškų pranašumą (13:3). Tačiau šiauliečių toks šaltas dušas neišgąsdino. Šeimininkės atsakė atkarpa 14:6 ir prieš antrąjį ketvirtį viešnių pranašumas siekė tik 2 taškus – 19:17.

Antrame kėlinyje garliaviškės išlaikė atotrūkį, tačiau „Šiauliai-Universitetas“ toli varžovėms pabėgti neleido (26:20). Likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes, šiaulietės rezultatą išlygino (26:26). Po Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės tolimo metimo, „Hoptrans-Sirenos“ vėl atitrūko (33:28), tačiau prieš antrąją mačo dalį komandas skyrė 3 taškai – 35:32.

Po pertraukos „Hoptrans-Sirenų“ spurtas 10:2 leido joms susigrąžinti dviženklį pranašumą (45:34). Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes tolimą metimą pataikė Urtė bukauskaitė ir sušvelnino šiauliečių atsilikimą (44:51). Visgi prieš lemiamą kėlinį garliaviškės ir vėl gerokai atitrūko – 60:47.

Lemiamame ketvirtyje „Hoptrans-Sirenos“ visiškai perėmė iniciatyvą ir susikrovė 20 taškų persvarą – 73:53. Per likusį laiką garliaviškės tik bėgo į priekį, o „Šiauliai-Universitetas“ neturėjo jokių vilčių pasipriešinti. „Hoptrans-Sirenos“ į pusfinalį žengė užtikrintai – 91:56.

„Šiauliai-Universitetas“: Ligita Tamutytė 15 (11 atk. kam., 8 kld.), Katsiaryna Urbanovich, Urtė Bukauskaitė ir Gabija Šegždaitė po 8 taškus.

„Hoptrans-Sirenos“: Gintarė Jasiunskaitė ir Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė po 17, Gabrielė Gutkauskaitė (8 rez. perd.) ir Jacinda Mayers-Sanders po 14, Kornelija Balčiūnaitė 13 taškų (10 atk. kam., 5 rez. perd.).

Pusfinalyje „Hoptrans-Sirenų“ laukia kova su Vilniaus „Kibirkštimi“.