Išvakarėse iškovojusi pergalę Utenoje „Sūduva“ iškart pasinaudojo dvejomis „VIČI-Aisčių“ klaidomis ir pirmavo 5:0. Pagerinusios gynybą kaunietės be atsako pelnė devynis taškus ir išsiveržė į priekį. Aikštelėje po keitimo pasirodžiusi Aija Putnina puikiai įsijungė į žaidimą. Krašto puolėja pelnė 7-is taškus iš eilės ir labiausiai prisidėjo prie to, kad „VIČI-Aistės“ dar kartą spurtuotų ir susikrautų dviženklę persvarą - 23:11.

Antrajame kėlinuke nuo didesnių nemalonumų „Sūduvą“ gelbėjo tik bereikalingos kauniečių klaidos ir netaiklūs metimai iš gerų pozicijų. Puolime Marijampolės krepšininkės sunkiai įveikdavo visos aikštės presingą, buvo priverstos atakuoti skubotai, baigiantis atakoms skirtam laikui. „VIČI-Aisčtės“ pirmavo 33:18. Po minutės pertraukėlės ketvirčio viduryje viešnios ėmė gintis „aikšte“, tačiau sumažinti atsilikimo nesisekė. Tatsianai Likhtarovič pataikius tritaškį aikštelės šeimininkės pirmavo 18 taškų persvara - 42:24.

Per pirmas 20 minučių praleidusios 28 taškus antroje dvikovos pusėje „VIČI-Aistės“ ne tik dar pagerino gynybą, leisdamos per kėlinuką varžovėms pelnyti vos 2 taškus, bet ir akivaizdžiai padidino žaidimo greitį. Kaunietėms perėmus tris kamuolius iš eilės ir skirtumui išaugus iki 36 taškų (66:30) „Sūduvos“ trenerė E. Šablinskienė paprašė minutės pertraukėlės. Po jos A. Putnina dviejose atakose iš eilės „apdovanojo“ varžoves blokuotais metimais, ypač įspūdingai nutraukdama M. Bulanovos prasiveržimą.

Ketvirtame ketvirtyje „VIČI-Aisčių“ dominavimas tęsėsi. Judita Girdauskaitė prarado kamuolį ties vidurio linija ir buvo nubausta nesportine pražanga. Tik ketvirtą minutę Monika Aleksaitė baudų metimais pelnė pirmuosius komandos taškus kėlinyje ir nutraukė tuščią „Sūduvos“ atkarpą - 79:32. „VIČI-Aistės“ kėlinuko viduryje surinko 4 komandines pražangas, todėl taškus viešnioms rinkti tapo lengviau, gynyboje jau atsipalaidavusias kaunietes pavyko pristabdyti dar kartą panaudota „aikštės“ gynyba, todėl skirtumas iki rungtynių pabaigos nebeaugo.

„VIČI-Aistės“: T. Likhtarovič 22 (8 rez. perd.), A. Putnina 19 (12 atk. kamuolių), M. Kvederavičiūtė - 15 taškų.

„Sūduvai“: M. Aleksaitė 11, L. Kinkevičienė 10 taškų.

Kitose šeštadienio rungtynėse Kauno rajono „Sirenos“ savo aikštėje 63:72 (19:20, 15:16, 19:16, 10:20) nusileido viešnioms iš Klaipėdos - „Lemminkainen“ krepšininkėms ir užleido joms antrą vietą turnyro lentelėje.